Chaterbox• Изменено 22 сентября 2023
Сходила сьогодні в Єву по парфуми
Хотілось солодких, теплих парфумів на осінь. Подивилась на ціни, вирішила, що не так сильно мені треба ті парфуми і взяла собі ось цей гель😅 Дівчата, аромат шикарний солоденький, але не приторний, дуже приємний і на тілі залишається на деякий час. Шлейфу мабуть немає, нема в кого спитати)) Рекомендую! Класний. На осінь- зиму те, що треба. А що ви собі придбали з косметики-парфумерії на осінь? Похваліться. Люблю такі теми читати
Директор Пляжу• 22 сентября 2023
У нас на явися троль - Єва?
Жарт
Це не ви з кешбеком третій день туди ходите?
Жарт
Chaterbox
• 22 сентября 2023
Ответ дляКундалина
Це файний! Ще з фісташками гарний
Не було. Я всі перенюхала. Один цей такий солоденький. Всі інші більш свіжі, але аромати приємні
Chaterbox
• 22 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
У нас на явися троль - Єва?
Жарт
То не я була. О, доречі кешбек, сказали на касі, 80% на цей гель)
Зубная фея• 22 сентября 2023
Ну парфюм и гель немного разные вещи. По теме, купила себе перчатки по акции, маску для волос и мицеллярную воду
Chaterbox
• 22 сентября 2023
Ответ для_amarantik
Мои покупки.
Я таких в нас не бачила. Ви закордоном?
Chaterbox
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗубная фея
Це зрозуміло. Але ви бачили ціни на ті парфуми? Рази в три дорожче стали
Не вмію заміряти• 22 сентября 2023
Ответ дляКундалина
Це файний! Ще з фісташками гарний
Идите в пень! Теперь и я такой хочу
Директор Пляжу• 22 сентября 2023
Ответ для_amarantik
Мои покупки.
О! Оце кайф! Особливо їх скрабік.
Але ціна кусається
Кундалина• 22 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Идите в пень! Теперь и я такой хочу
З фісташками я люблю
🤣😂🤣
Chaterbox
• 22 сентября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Идите в пень! Теперь и я такой хочу
І я тепер з фісташками хочу😅
Директор Пляжу• 22 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Ні такі самісінькі
Я що до війни монгерлен 30 мл купувала, що зараз він 990 - 1200 по акціям
Козачка• 22 сентября 2023
Ответ для_amarantik
Мои покупки.
Тоже закупилась в брокарде пока скидка
Милота• 22 сентября 2023
С магнолией еще вкуснее. Люблю Дав. еще из любимых Элизабет Арден и корейские гели ЛЖ
_amarantik• 22 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
О! Оце кайф! Особливо їх скрабік.
Але ціна кусається
Там скидки были.
Директор Пляжу• 22 сентября 2023
Ответ для_amarantik
Там скидки были.
І скільки вийшло? Наприклад за 250 мл?
Пишу з калідору• 22 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
У нас на явися троль - Єва?
Жарт
Думаю маркетологи оттуда работают. Помните массовые темы с « шикарными парфюмами». Лохи повелись и накупили вонючек литрами , а потом плевались🤣
_amarantik• 22 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
І скільки вийшло? Наприклад за 250 мл?
Молочко для душа 250 мл
Масло для душа 560 мл
Оплачено 378,70 грн., бумажный чек выбросила, а так не помню что по чем.
Масло для душа 560 мл
Да, я блондинка!• 22 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Я протестила імператрицю, шіро, в Еві, гидота підробна, смердить досі.
бювет_в_обед• 22 сентября 2023
солоденьких та бюджетних — дуже багато.. солодкі аромати найстійкіші
дама_из_декрета• 22 сентября 2023
Mat белый от Масаки мацушима попробуйте. Он не сладкий, но теплый, уютный. И недорогой.
Успокойся_Успокойся• 22 сентября 2023
Ответ для_amarantik
Мои покупки.
видела такие в брокарде) запах обалденный
они не вредные? нет там много химии по составу?
_amarantik• 22 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вред и химию не изучаю, поэтому не скажу.
Бубль Гум)• 22 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
У нас на явися троль - Єва?
Жарт
Я хожу туда, кстати мой вопрос не решили обмана кешбека, сказали условиях написано , а то что во всех магазинах позначка на товары которые не берут в акции -80% кешбек, то ничего, просто пожурили магазин.
Обмана не видят.
Я говорю я не должна ничего спрашивать, пришла увидела и купила .
Они так не считают
Обмана не видят.
Они так не считают
Бубль Гум)• 22 сентября 2023
Ответ дляПишу з калідору
Это не маркетолог, я этот злой покупатель Евы, Ева козлы
Пиу!Пиу!• 22 сентября 2023
Ответ дляПишу з калідору
Та ладно! Я закупилась тоді-) Тачіні у мене знайома вподобала, я віддала і думала собі ще купить. А клон на Брайт крістал від Мартін Лайон настоявся у мами і вона не нарадується, економить навіть. Якщо що, я в аптеці працюю, не в Єві-)