Пані з калабані• 22 сентября 2023

Прошу помолиться за парней, которые сейчас на боях над Вугледаром!

Мой муж сейчас там. Там сейчас идут ужасные бои на линии фронта
svetlapanna• 22 сентября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Не могу нажать ответ администрации. Да будет так. Без анонимов, ок. И что? Мой муж будет живее всех живых?
Я тоже не поняла юмора, честно говоря...
Зато руснявые могут читать, без анонимов
rainbow-magma• 22 сентября 2023
автор Ksenia-e9d7 • 22 сентября 2023
Уважаемая администрация сайта! Раз вы отменили анонимов! Прошу помолиться за моего мужа и за парней на фронте, а не банить просто! Они сейчас боронят ваши ... жизни!!!!
автор Ksenia-e9d7 • 23 сентября 2023
И держат линию на фронте, благодаря которой вы спокойно можете жить!
L-i-s-a-92af• 23 сентября 2023
Господи спаси и сохрани всех украинских воинов в их честном и правом деле
ton-ka• 23 сентября 2023
Молюся разом з вами
svetlapanna• 23 сентября 2023
Просто включите и послушайте. Очень люблю этот Псалом. при обстрелах включаю
Oksana_ua_• 23 сентября 2023
Коли постять таку тему російською мовою я на секунду ніяковію і намагаюся зрозуміти про кого мова: наших рідних українських захисників чи рашистів? Тож будь-ласка, уточнюйте, кого Ви маєте на увазі. А нашим мужнім воїнам бажаю сили і наснаги подолати кацапську орду, захисту Вищих сил в бою і всім захисникам повернутися живими до своїх сімей додому. Амінь
автор Ksenia-e9d7 • 23 сентября 2023
Админы! Помолитесь! За вас тоже тоже пацаны гнут линию на фронте!!!
Ізраїль терористи• 23 сентября 2023
Ответ дляМенее Более
Бог є,він Заступник і надійний Прихисток для всіх, хто твердо вірить і надіється на Нього. І справжні дива є
Ладно. Не треба мені тої шизофренії втирати.
Киппи• 23 сентября 2023
Господи! Спаси і сохрани українських воїнів. Вони б´ються за рідну землю. Спаси , сохрани і допоможи дітям твоїм.
svetlapanna• 23 сентября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Вони сплять(
svetlapanna• 23 сентября 2023
Хлопці,хай вас береже Бог.Архангела Михаїла всім в поміч!амінь
Nezinna• 23 сентября 2023
Мій син теж там.Я собі й думки не допускаю,що буде щось лихе.Все буде добре,все добре.
Blossom__• 24 сентября 2023
ИнкаМалинка• 24 сентября 2023
Господи, спаси і збережи наших воїнів🙏
Svet-Oks• 24 сентября 2023
Плачу....йбна русня , які ж ви подонки ! Рашисти здохніть всі на нашій українській землі . .раз прийшли нас вбивати , нищити , руйнувати....
Слава ЗСУ, хлопці вертайтесь живими....
Svet-Oks• 24 сентября 2023
Бережи вас Бог , наші захисники