Радуга-дуга• 23 сентября 2023
У вас на роботі теж треба кожному доклад зробити що і як?
Вийшла на роботу після лікарняного по вагітності та пологах, це просто капець, вже почула і що в мене горе трапилось,і що я сурогатною мамою була, цирк на дроті, ще й ображаються що нічого не розповідаю, кожна падлюка вважає за необхідне запитати чого я у декрет не пішла, чого я на роботі, чого те, чого се, а що ж чоловік.
Сьогодні просто скандал був з керівницею, звинуватили мене у всіх смертних гріхах, вивалила на мене відро помиїв, при цьому запевняє що претензій до роботи немає взагалі, тільки особисті.
Я може чогось не розумію, але ж є якась субординація, етика в кінці кінців?
Чого я маю докладати усе і кожній Варварі у відділі і поза його межами доповідати про подробиці свого особистого життя?
Радуга-дуга
• 23 сентября 2023
З керівником я одразу після пологового переговорила і сказала що я вийду на роботу і буду працювати. На моє місце нікого не брали і працювала я увесь час, тільки два тижні (до і після пологів) була вдома
Пік Антна• 23 сентября 2023
Всех в сад. Перебесятся. Никому ничего не рассказывайте.
Вспомнила служебный роман )
Радуга-дуга
• 23 сентября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
а вы шо
а они шо
Та я шо, в кабінеті сама, три дні на тиждень.
А вони чаї ганяють замість роботи і теорії вигадують чого б це я приперлася, бо нормальні люди три роки вдома мають сидіти
Спішу - перекидаюсь• 23 сентября 2023
моя родительница тоже рано вышла на работу.
очень гордилась собой
Можу брикнути• 23 сентября 2023
У мене не було дітей довго, а потім один за одним. То сама язиката співробітниця сказала що знає 100% що я еко зробила. Мені тоді було як їй зараз. І наче в неї теж немає дітей, в її 35 років.
Можу брикнути• 23 сентября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
очень гордилась собой
Мамой не можете назвать?
Баба Йога• 23 сентября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
так ви сама в кабінеті, ще й 3 дні всього, забийте на них та й все
от сидиш у декреті, погано, вийшла на роботу теж погано...
а що за особисті претензії у керівниці?
Радуга-дуга
• 23 сентября 2023
Ответ дляБаба Йога
а що за особисті претензії у керівниці?
Не може зламати під себе, любить підлабузників, зібрала навколо себе таку «команду», а я тут працюю багато років і маю свої погляди
Привіт з ботойбіччя• 23 сентября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Ну ви так реагуєте наче вас і справді це чіпає, може ви хотіли посидіти в декреті та немає можливості. Бо інакше вам було б пофігу.
Леди Репях• 23 сентября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Фигня какая-то. У нас на работе девочка как-то вышла месяца через 4 после рождения ребёнка. Всем было абсолютно пофиг. Немного удивились и занялись своими делами)
Вам, наверное, самой не очень комфортно почему-то и Вам кажется, что все только о Вас и думают) Или же Вы раньше не установили свои границы, а теперь пожинаете плоды.
Радуга-дуга
• 23 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ну взагалі так, я б може і хотіла, але часи неспокійні, зарплата зайвою не буде, чоловік служить, там свої потреби, я тут з сином на свою зарплату живу
Привіт з ботойбіччя• 23 сентября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Радуга-дуга
• 23 сентября 2023
Ответ дляЛеди Репях
Сьогодні ось в обличчя сказала що про мене шефу всяку херню говорять, що незрозуміло що я там собі думаю і взагалі якась я дуже хитра🤷🏼♀️
Дідова баба• 23 сентября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Бухгалтерія
Привіт, коллега. Я 20 числа в 2 ночі нянчилася з дитиною, а в 14 годин здала декларацію з ПДВ.
В декреті і дня не була. Правда роботу перевела додому.
Кондуктор троллейбуса• 23 сентября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
А дитина з ким?
Ворожу на каві• 23 сентября 2023
А мені цікаво, чому робиться така тайна. Пояснили б керівниці і не було б ніякого закулісся. Так, це не ординарні ситуація, і людям дивно.
Просто каралева• 23 сентября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Бо особисте життя працівнтка нікого на роботі не стосується. Те, що куркам дивно, то їх проблеми
БезПаспортаНеПродаю• 23 сентября 2023
Я выходила, когда ребёнку год был. Не знаю, обсуждали ли. За спиной же все, если и было) Сотрудницу, которая так же вышла, обсуждали точно, так что, наверно, и меня.
Мне не было интересно. Да и в принципе все равно.
Протру пилюку• 23 сентября 2023
Ну продовжуйте мовчати і всі продовжать Вас обговорювати
А якщо декільком людям спокійно відповісте що та як, то і інтерес у всіх пропаде. Якраз відсутність інформації і вимушує колектив базікати на цю тему і вигадувати свої версії.
У мене колега захворіла на онко. Спочатку вона скривала, що онко і весь офіс один у одного перепитував чи встановили їй діагноз. Потім вспливло, що у неї онко, але вона не розповідала яке саме і весь офіс обговорював яке з там саме може бути онко.
А вистачило б встого лиш відповіді ’онко, шлунку, лікуюсь! Дякую за підтримку!’ і ніяких розмов протягом року не було б.
Протру пилюку• 23 сентября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Також колега вийшла одразу на роботу. Тому що у неї набагато вища посада і вища зп ніж у чоловіка. Тому в декрет пішов чоловік.
Взагалі ніхто за спиною ні про що не шушукав, тому що все всім зрозуміло і логічно. Немає таємниці - немає шушукання.
БезПаспортаНеПродаю• 23 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Так а яка таємниця в автора? І в моєї колеги таємниці не було. Гроші потрібні - от і вийшла. Вся таємниця. Чи то треба кожному бюджет родини показати та довести, що дійсно грошей не вистачає, щоб таємниці не було?) Я б просто не зважала на пліткарок.
Спішу - перекидаюсь• 23 сентября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Мамой не можете назвать?
нет.
противно от одной этой мысли
Chaterbox• 23 сентября 2023
Ответ дляЛеди Репях
моя начальница вышла через пару месяцев после родов - никто ничего не спрашивал. Даже не представляю себе ситуацию, в которой можно такие личные вопросы задавать. Какой-то странный коллектив
Chaterbox• 23 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
а почему она должна это говорить, чтобы розмов не було? А ей не пофиг, булы розмовы или нет? Если людям нечем больше заняться, то это их проблемы.
Протру пилюку• 23 сентября 2023
Ответ дляChaterbox
Не повинна) але ж судячи з посту - їй не пофігу
Радуга-дуга
• 23 сентября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Немає таємниці, я проговорила що мені потрібні гроші і я буду виходити на роботу, але ж ні, такий варіант не підходить, вони свої теорії будують і розносять плітки, бо не кожній особисто доклала що і як