Додаю напруги• Изменено 23 сентября 2023
ГРВІ у дитини. Четвертий день температура. Пора здавати кров?
Четверту добу температура. Це може свідчити про приєднання бактерії. Дитина хоріє з вівторка. Два дні температура піднімалася кожні 6- 8 годин, збивала нурофеном. Останні два дні піднімається ввечері , вдень немає.
Додаю напруги
• 23 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Як дитина почувається? В´яла, апетиту немає, сонлива, капризує?
Ні. Їсть добре, вдень скаче. На вечір температура
КАПСЛОЧНИЦА• 23 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Не схоже на бакінфекцію. І кількість днів підвищення Т не є ознакою її приєднання. Вірус може давати і 5, і 7, 10 днів Т (при ковіді, наприклад).
Можна здати ЗАК з ручним підрахунком формули.
Зам. зав. Анонима• 23 сентября 2023
вірус. в мене дитина 6 днів була з високою температурою, пішли здали кров - вірус, і температура після шостоі доби хвороби впала сама.
сходіть здайте кров для свого спокою. я тут теж тему створювала з цього приводу)
і дуже багато дітей зараз хворіють з високою температурою більше 4-5 днів
тим паче у вас є динаміка покращення що проміжки між підйомами температури збільшились. з бак інфекцією такого не буває
Додаю напруги
• 23 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую
Додаю напруги
• 23 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую.
Гопница-Советчица• 23 сентября 2023
Еще 2 дня ждать, к тому же поведение ребенка говорит о том что все хорошо
Киця-бриця• 23 сентября 2023
Краще вже завтра здати, на 5 добу, якщо температура буде підвищуватися. Але якщо дитина ок і температурить лише на вечір, то я по своїх дітях трактую це, як початок виздоровлення. Але у моїх або таке, або швидка обструкція. Тому завжди на зв’язку з лікарем.