ПироженкА• 23 сентября 2023
Підготовка до НМТ
Дівчатка, можливо Ваші діти самостійно готувались до Іспиту, підкажіть, будь ласка, відео на ютубі чи в Інстаграмі для підготовки. Буду вдячна
Бабайко• 23 сентября 2023
репетиторів брали на укр мову та історію.здала 30 із 30.
якщо хочете можу порадити
осень харашо• 23 сентября 2023
Не готувалася окремо. З середини року в них в школі почалася підготовка до НМТ.
Репетиторів думала найняти, але порахувала і їхня вартість за рік - як вартість контракту за два роки. Але репетитори жодних гарантій вступу не дають.
Врешті, нормально здала НМТ, поступила саме туди і на ту спеціальність, куди хотіла.
Техпаспорт на медузу• 23 сентября 2023
Ответ дляБабайко
якщо хочете можу порадити
Онлайн?
Простоваля• 23 сентября 2023
Ответ дляосень харашо
Ого, це що ж за ціни на репетиторів у вас? Чи щоденні уроки?
Кіна не буде• 23 сентября 2023
Ответ дляосень харашо
У сина контракт коштував 45 тис рік.
Репетитор 300 грн тиждень. Тобто на рік 14500.
Прохідний бал на контракт на його спеціальність 185 мінімальний.
Кіна не буде• 23 сентября 2023
Автор, вам потрібно розуміти,які бали потрібні на вашу спеціальність.
Якщо високі - краще пепртитори. Рекомендую курси зно юа.
Якщо дитина здібна і бал не дуже високий - можна самому.
Укр мова - посібники Авраменко
Фізика - ютуб Віктор Павел
Математика - тут складніше, не знайшли гідних. Просто минулих років зно проходив.
Англійська - те саме. Ів ютубі шукав всі підряд відео про підготовку до зно.
Укр мова - посібники Авраменко
Фізика - ютуб Віктор Павел
Прагматик флегма• 23 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Если нужно несколько предметов подтянуть и по 400 за урок, да каждый день, сумма таки набегает.
Кіна не буде• 23 сентября 2023
Ответ дляGirlSuper
Зараз на фейсбук бачила ціни від 400 грн і вище
Саме підготовка до нмт
Можу дати контакт з укр мови. 1,5 години 300 грн було цього року. Це єдиний репетитор сина. Отримав 196 балів в 2021. Він платив ще по 200.
осень харашо• 23 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
У сина контракт коштував 45 тис рік.
Це, мабуть, щось з ІТ і найтоповіший виш.
Бо в мене дитина обирала між журналістикою і психологією і, по вишам: Шевченко і Грінченка. Вартість контракту за рік там суттєво не відрізняється: трішки менше 40 тисяч.
Із своїми 160 балами дитина поступила всюди. Потім лише обрала куди хоче.
осень харашо• 23 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
400-450 грн урок. Два предмети. По кожному заняття три рази на тиждень. От і рахуйте.
Простоваля• 23 сентября 2023
Ответ дляосень харашо
Ну якщо три рази, то звичайно. Моя займається по годині з кожного предмету.