Тріль підпільний• 23 сентября 2023
Не вистачає фантазіі.. потрібно придумати в школу на тему Молоко (корова)
Що з цієї бутилки придумати?
Деякі діти на бутилку приклеїли малюнок корови
Що можна придумати? Допоможіть будь ласка
Самоучка• 23 сентября 2023
Яркий клас? Моя в 6-му писала презентацію на тему як скисає молоко , можна щось на цю тему приліпити
Тріль підпільний
• 23 сентября 2023
Ответ дляСамоучка
4 клас
Гжегож Бженчишчикевич• 23 сентября 2023
Розумію, що не в тему, але мені захотілось цю пляшку стилізувати під ракету і написати на кремль)))
Тріль підпільний
• 23 сентября 2023
Ответ дляКучМала
Обязательно бутылка должна быть?
Та ні
Можна із картону шось придумати
Але на тему корови, молока
Можна із картону шось придумати
Але на тему корови, молока
Экспертиза• 23 сентября 2023
Принести пвх пакет з-під молока та пояснити, як він забруднює планету на відміну від скла.
Тріль підпільний
• 23 сентября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
)) то точно))) ідея супер!
Экспертиза• 23 сентября 2023
Який сенс цього завдання? Тема, напрямок, очікувана навчальна користь для учня?
Цикавенная• 23 сентября 2023
Ответ дляКучМала
Только что ввела в Гугле подделки на тему молоко - там миллион идей
поДелки
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2023
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Та ні
Можна із картону шось придумати
Але на тему корови, молока
Можна із картону шось придумати
Але на тему корови, молока
Можна про будову корови
Саджу все зарання• 23 сентября 2023
Цікаво, для якого класу і віку дитини таке завдання розраховане?
І сподіваюся, що хоча б дитина не вживає слова ’бутилка’ замість ’пляшка’...
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
А яке вам діло, хто які слова вживає!
Самоучка• 23 сентября 2023
Може вам ці малюнки надихнуть, може не дуже весело, але пізнавально. Можна пакет з-під молока обклети
Саджу все зарання• 23 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А яке вам діло, хто які слова вживає!
А вам яке діло до моєї думки?)
Цикавенная• 23 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Автор ответила 4 класс.
А слово пляшка ребенок может и не знать.
Саджу все зарання• 23 сентября 2023
Ответ дляЦикавенная
Автор ответила 4 класс.
Звісно, що може не знати, якщо його не знає мама.
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
А вам яке діло до моєї думки?)
Зрозуміло, Ви нінащо більше не здатні, як відповісти питанням на питання. Мені ніяке діло, це ви лізете з своїми дивними надіями до інших, а не я
Саджу все зарання• 23 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Мені перша написали саме ви) Я повз ваші коментарі проходила, а вас мій зачепив)
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Я просто запитала яке Вам діло, просто цікаво стало
Саджу все зарання• 23 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Я вам просто відповіла. Не моя провина, що контексту ви не вловили...
ТигрЛьвович• 23 сентября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Щоб задовбати батьків) Навчальної чи розвивальної користі нуль.
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Ви мені не відповіли на запитання. Ви відмовили питанням на питання, і ще тут мене стараєтесь дурною виставити. Що Ви така розумна, а інші дурні, одні не можуть контексту вловити, інші використовують слово «бутилка», всі не такі, тільки Ви одна нормальна. Та куди нам до Вас?
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Треба вчити дітей, що вони вміли говорити на публіку
Саджу все зарання• 23 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Я не розумію, чого ви ніяк не дасте мені спокій?) Я тут найцікавіший потенційний співрозмовник для вас?) Це не взаємно)))
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Та кому ви треба? У вас манія, не хватає уваги від близьких, напевно, що думаєте, що ви тут когось зацікавили
Саджу все зарання• 23 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
І саме тому ви пишете мені знову і знову?)