Пацан к успеху шел• 23 сентября 2023
Як примусити підлітка робити ДЗ? Списує в друга дз, оцінки погані
Красота неземная• 24 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Почитайте последствия этого в будущем 🤦🏻♀️
Кидайте посилання, що читати?
Красота неземная• 24 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
На роботу також безкоштовно ходите?
Зам. зав. Анонима• 24 сентября 2023
Ответ дляКрасота неземная
На роботу також безкоштовно ходите?
Вы ниже читайте скринчик ваш
Зам. зав. Анонима• 24 сентября 2023
Ответ дляКрасота неземная
На роботу також безкоштовно ходите?
«Я заробляю?» чи «Я навчаюся?»
Більшість вітчизняних психологів упевнені, що дитині за гарні оцінки категорично не можна платити. Адже тоді зовсім змінюється принцип навчальної освіти. Від початку навчання першокласник мав на меті стати відмінником, найкраще навчатися та найбільше знати:
– «Я старанно навчаюся, тому що я хочу мати вищий бал, хочу все знати, хочу отримувати з усіх предметів відмінно!»;
– «Хочу буди відмінницею, хочу бути розумною!».
Наразі, якщо дитині запропонувати гроші за відмінну успішність, зміниться сенс навчання:
– «Я старанно навчаюся, тому що я хочу отримати гроші. Мама пообіцяла мені, за кожен вищий бал — 50 гривень. Я зможу назбирати певну суму!»
У цьому випадку зовсім не йдеться про знання, зацікавленість в успішності — все упирається в гроші. Тоді самоціль школяра не здобуття знань, а отримання грошей!
Батьки звісно мають вирішувати самостійно — платити за оцінки чи ні. Хочете, щоб дитина не заробляла гроші, а заробляла оцінки, то краще відмовтеся від грошових заохочень за успішність у школі.
Почему обрезали то? И вырезали нужный вам фрагмент? Статьи учитесь полностью читать
Красота неземная• 24 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
«Я заробляю?» чи «Я навчаюся?»
Для мене не проблема , те про що пишуть психологи. Дитина в 11 років розуміє, чим старанніше і якісніше вона виконує свою роботу, тим більшу винагороду отримує. Зможе купити класні якісні речі.
Навчалась заради навчання то я . Толку в тому мало. Ну да , можу сказати що вважають мене розумною.