Пацан к успеху шел• 23 сентября 2023

Як примусити підлітка робити ДЗ? Списує в друга дз, оцінки погані

Щепотка_совести• 23 сентября 2023
а почему он не списывает с сайта ГДЗ ?

автор Пацан к успеху шел • 23 сентября 2023
Я не знаю як мені себе вести. Прошу допомогу…. Дівчинка вислала дз, моя дитина зібралась списувати це дз
Я забрала телефон, почались крики що вона не планував списувати, то дівчинка сама переслала
мегамоСГ• 23 сентября 2023
А ви думаєте, що хороші оцінки застава щастя?
Йому потрібна мотивація, без неї ніяк не змусити. Можливо у нього є хобі чи якісь інтереси і мотивувати його цим?
Ответ дляЩепотка_совести
а почему он не списывает с сайта ГДЗ ?
Та все шо хоч робить.. і дивиться в гдз
Сам розібратись не хоче
Дівчата, поясніть як так. В моєму дитинстві не було гдз, я сама все робила, сама додумувалась, ковирялась в тому завданні
Це зараз діти такі чи в мене дитина така?
Щепотка_совести• 23 сентября 2023
ГДЗ - зло
Щепотка_совести• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
значит заблочьте контакт
Зам. зав. Анонима• 23 сентября 2023
Всю жизнь списывала.
Писала только тексты сама. Сейчас на этом построила бизнес. Школа это мелочь.

Красота неземная• 23 сентября 2023
Ми малій зробили стипендію, як в студентів. Оцінки ок, отримала гроші в кінці місяця. Старається. В навчанні підтягнулась
6 клас
Ответ дляКрасота неземная
6 клас
А скільки ви грн даєте в місяць?
Ответ длямегамоСГ
В неї інтерес - роблекс
Зам. зав. Анонима• 23 сентября 2023
Ответ дляКрасота неземная
6 клас
Почитайте последствия этого в будущем 🤦🏻‍♀️
Щепотка_совести• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
что значит фраза ’ що вона не плануваВ’
так у вас мальчик или девочка ?
почему вы пишете в старпосте ’ друг ’
если это подруга ?
ГонУрова дівка• 23 сентября 2023
Ваш ребенок упустил одну тему и не понял ее и дальше как снежный ком , поехало. Она не понимает как это все делать, поэтому нет интереса и ей проще списать. Помощи , судя по всему нет
Дівчата допоможіть
В мене опускаються руки. Допоможіть придумати стратегію.. гроші не цікавлять, вона їх збирає але нічого не купує і воно їй не треба.
Ответ дляГонУрова дівка
Там тема про додавання дробів із спільним знаменником
Яка там тема.. там все просто
Я только за!• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
вы в каком городе? моему племяннику очень помогло - я привезла на производство (отца собственное производство) и показала труд подсобного рабочего, который целый день лопатой убирает агломерационный шлак с транспортерной ленты и объяснила, что если ты бестолочь вообще не будешь учится то это твое будущее, и заставила взять лопату и работать неделю. Помогло.
Щепотка_совести• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
В неї інтерес - роблекс
я заблочила роблокс через компьютер. Можно заблочить роблокс даже через раздачу Wi Fi
Ответ дляЩепотка_совести
Це скільки років дитині?
ГонУрова дівка• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Яка там тема.. там все просто
Может это вам просто, а она ее не поняла. И вы похоже, не хотите ей помочь разобраться в этой теме

Ответ дляГонУрова дівка
Хочу
Дуже хочу… репетитора- будь ласка, книжечки довідники де роз‘яснення будь-ласка
Це все присутнє в її житті
Вона лінива не хоче правило прочитати і розібратись
Я їй показую, все розуміє, а на кр 3 бала
Ответ дляЯ только за!
Киев
Я только за!• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Киев
далеко... я в Днепре)) я бы и вашему экскурсию провела))
ЛолитаНеРазлита• 23 сентября 2023
Автор, купіть дитині омегу, лецитин, може, є дефіцити магнію і вітамінів В.
Зверніться до генетика, підберіть раціон.
Обов´язково спорт 3 рази на тиждень.
Режим дня чіткий.

А після цього поговоримо про уроки
Ласую колобками• 23 сентября 2023
Я розкажу свій досвід. Маю сина, 13 років, народжений передчасно, були деякі неврологічні проблеми. Зараз не розумію це неврологія чи це характер, чи моя помилка виховання але: вчитись не хоче, бо є комп´ютер, стоїть батьківський контроль видаю в будні лише після уроків. Знаю що ідеально було б повність забрати гаджети, але не варіант в наш час. Б´ють психи, крики, бувають спокійні дні. Я багато з ним розмовляю, допомагаю робити домашку і контролюю навчання. Але стараюсь робити ненав´язливо, хоча, іноді зриваюсь... нажаль. Але я з ним розмовляю десь у кафешці де йому комфортно і він разкривається і ми знаходимо спільну мову. І я бачу, що він таки старається, потім забиває - я починаю знов активно включатись. Так і живемо. Важко, часто боляче і зло бере але включаюсь і направляю, головне без скандалу. На днях контрольна, побачимо як підготувались )))
Бажаю вам терпіння і любові до своїх непростих підлітків
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Обов´язково спорт 3 рази на тиждень.
Режим дня чіткий.

А після цього поговоримо про уроки
Думаю що є дефіцит
ЯсноВидящая• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
В неї інтерес - роблекс
Ну моя така ж...Чому так, не знаю. Правда у подружок ДЗ не списує, але ГДЗ часто використовує. І скільки я просила-говорила, зроби сама, потім тільки перевір, або запитай у мене, якщо не розумієш. Їй просто лінь в усьому розбиратись, дивитись презентації, читати. Поки я контролюю, щоб вона сама зрозуміла тему, хоча б математику, українську...але вже не вистачає сил. Теж грає в роблакс, дорами, Блек пінк - оце всі інтереси. Напевне, я щось упустила в вихованні((
ЯсноВидящая• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Хочу
Це все присутнє в її житті
Ну ви ж зрозумійте, якщо ви пропонуєте їй репетитора, то вона не погодиться. Як і моя) Тут або ставити перед фактом: у тебе є проблеми з математикою, тому з наступного місяця займаєшся з репетитором. Або пояснювати матеріал вам. І це вам здається, що їй легко, а вона значить не розуміє, потрібна допомога. І всі ці довідники, книжки моя використовує тільки коли я нагадую.
Ответ дляЯсноВидящая
Вона як раз і просить
Бо репетитор з нею робить дз
ЯсноВидящая• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Вона як раз і просить
Бо репетитор з нею робить дз
Ну так у вас є репетитор, то які проблеми?
Лапка• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Вона як раз і просить
Бо репетитор з нею робить дз
Міняйте репетитора. Репетитор повинен пояснити, розказати, розжувати, повернутися до пройденого ще і ще, але не робити шкільні домашки. Це - виключно сама. З власного досвіду, така ж донька. Тільки ось зараз, у 10-му класі стає притомною, а останні 4 роки я думала посивію - тільки онлайн ігри на умі. Оцінки злетіли з 10-11-12 на 7-8, на онлайні домашок взагалі не робила, і це при тому, що мені щоденно на пошту звіт приходив про її борги. Урок алгебри чи геометрії онлайн, а у неї поряд з ноутом телефон лежить де вона в цей час грається, я на роботі. І просила, і пояснювала, і погрожувала, і табора раз лишила - до лампочки. Врешті сказала, хочеш чи не хочеш, канікули, свято, поїздки, хвора, нема настрою - ти вчиш з репетитором все наново починаючи з шостого класу. Репетитора попередила, що домашки не зробить, а набреше, що зробила, просила щоб завжди було ввімкнене відео, інакше прямо під час заняття гратиметься. Ну ось зараз субота - сидить САМА, без нагадувань пише домашки від репетитора: 10 завдань з алгебри і 10 з геометрії, гдз по ним немає, списати нема звідки. Оцінки в школі автоматично потихеньку покращуються, хоч з репетитором вони тільки 8 клас закінчили. З англійською я ще у молодшій школі знайшла їй репетитора, яка не даватиме домашок, але довбатиме її на занятті, знову ж таки, ніякої шкільної програми, шкільних домашок. Моя вимога була - треба знання, а оцінки будуть згодом як результат. Теж було питання регулярності, круглий рік без вихідних - англійська двічі на тиждень, на канікулах - тричі. Зараз вона вільно говорить і з мексиканцями, і з індусами, і з американцями, зареєструвалася на флекс, мріє поїхати...