Чу Ча• 23 сентября 2023

Ви б придбали такі кросівки дитині чи чоловіку?

Кину ще одну тему для обговорення..
Замовила такі для сина 13 років, шкіряні зараз немає можливості придбати, впала в око така модель, сину сподобалися, відгуки хороші, у нас такі значно дорожчі , майже в два рази, в декого ще більше..
автор Чу Ча • 23 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Мелкие бытовые приколы, гирлянды, шнурки к зарядке, чехлы, а также бижутерия и подобное, очень даже, даже трусы уже хорошие продают и по норм цене, это беру)
Труси я теж собі замовляла , дійсно якість чудова, у нас такі точно будуть значно дорожчі. У нас зараз взагалі з глузду з´їхали, такі ціни ніби ті речі неубиваємі! А часто до першого прання

автор Чу Ча • 23 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Та как-то по-разному бывает, что-то за пару недель, а что-то и три месяца может
Ну три місяці у мене ще не було , повезло, максимум 1.5 місяці і то я вже не в собі коли вона так довго іде
неДоЖиру• 23 сентября 2023
Ответ дляЧу Ча
Это да)))...особенно как раз на те трусы крыша едет с ценами у нас, минимальная цена на натуральные от 70 грн, а рвутся через пару стирок
неДоЖиру• 23 сентября 2023
Ответ дляЧу Ча
У меня было раза три((...
автор Чу Ча • 23 сентября 2023
Да що я кажу про труси.... як тут бачу багато хто такі речі не купують, вони і труси купують від 500 грн за 1 шт...

Мені головне в білизні щоб був хлопок і гарно сідали, бренд для мене не обов´язково відомий...
автор Чу Ча • 23 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Згодна з вами, 70 мінімум.. і через 2-3 прання вже зовсім не тей вигляд ..
неДоЖиру• 23 сентября 2023
Ответ дляЧу Ча
Несколько раз трусики брала, вот такие точно ок) это цены за три штуки и за 1. 5 года до сих пор живые

неДоЖиру• 23 сентября 2023
Ответ дляЧу Ча

У меня пару наборов есть дорогих, но так чтобы постоянно по 500 те трусы брать, жаба давит и далеко не факт, что тоже быстро не разлезутся)
рукиЖимолости• 23 сентября 2023
Ні, бо купляємо взуття завжди з приміркою.