іронічна антитеза• 23 сентября 2023

Как проверить, грядет ли климакс?

Дуже дуже вумна• 23 сентября 2023
Я сдавала на гормон,который показывает фазу при наступающем или наступившем климаксе. Гинеколог отправила сдать
Викачую яйцями• 23 сентября 2023
По анализу )
Маю рацію• 23 сентября 2023
Когда пиво в АТБ перестанут продавать без паспорта.
Не прохожу мимо• 23 сентября 2023
Перш за все, аналіз на гормон ФСГ. Якщо 12 і більше - вже не добре. А так, треба всі аналізи на гормони здати, в ідеалі
Трохи злякана• 23 сентября 2023
Якщо у вас збережений цикл, то ніяк. Якщо вже випадають цикли та є затримки по декілька місяців, то рівень ФСГ показує. Якщо нікуди дівати гроші, то можна АМГ здати, він теж показує.
Трохи злякана• 23 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ви точна не лікар. Немає ніякого сенсу здавати всі гормони. Це марна трата грошей
Пекельнi Борошна• 23 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
вроде 15-17 в диле или я путаю
Не прохожу мимо• 23 сентября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Я не казала, що лікар. Виключно з власного досвіду написала. Мені ставили діагноз передчасний клімакс
Не прохожу мимо• 23 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
вроде 15-17 в диле или я путаю
Ми не завжди орієнтуємося на лабораторні показники
Пекельнi Борошна• 23 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
а приливы лицо обязательно красное должно быть? просто я мокрая даже зимой хоть выкручивай ,но не красная и не только лицо ,а вся аж по спине капает
СережкинаЯ• 23 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
А с щитовидкой что?
Не прохожу мимо• 23 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Цього не знаю, не було в мене...
Кондуктор троллейбуса• 23 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
В мене не червоніє обличчя, просто в жар кидало декілька раз на день , але несильно, пітливості при цьому сильної не було. Була у гінеколога ендокринологів, призначила обстеження на 3 тис десь . Узі і кров аналізи зробила , мамографію, на гормони не стала здавати, так вирішила, але мені 50 років . Місячні ще є, але не завжди регулярні. І я приймаю рослинні гормональні препарати років 3 вже.
Крем для арбуза• 23 сентября 2023
На УЗИ мне сказали,что не скоро ещё
Анонимарик• 23 сентября 2023
а при климасе лицо краснеет?
Диверсификация• 23 сентября 2023
Ответ дляТрохи злякана
І що саме має показати АМГ, цікаво? Навіть при нульовому АМГ місячні продовжують йти.
Трохи злякана• 23 сентября 2023
Ответ дляДиверсификация
Яку ви хочете почути відповід, якщо вважаєте, що і так все про АМГ знаєте?
Диверсификация• 23 сентября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Ну то розкажіть мені, якщо знаєте більше