Жена сантехника• 23 сентября 2023
До яких міжнародних СЗ можна зайти з України?
Ніколи на СЗ не сиділа, вже тижня два як намагаюся почати), так не знаю який вибрати сайт. Поки далі ніж реєстрація діло не заходить. Далі самі сайти працюють некоректно-то листи не доходять, то блокують мене через використання анонімайзера. Все менше хочеться цим займатися. Я, звісно, розумію, що то нелегке діло, але щоб вже з самого початку така маячня, я й не підозрювала. Дякую всім за поради)
Жена сантехника
• 23 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
Навщо користуєтеся анонімайзером?
Що з ним, що без нього не виходить зайти. Для СЗ ця програма не пристосована. Так, просто провела експеримент, думала, щось зміниться
Жена сантехника
• 23 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
Фдатінг, інтефріендшіп, русдейт, юадатінг.
Дякую, але ці наші сайти, а мене цікавлять саме іноземні, а конкретно англійські
Играю у края• 23 сентября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Я не знала що це наші, думала що іноземні.
А тіндер зі зміною локації не працює?
Жена сантехника
• 23 сентября 2023
Ответ дляИграю у края
А тіндер зі зміною локації не працює?
Я поки не користуюсь тіндером, не знаю)
Я ж кажу, я ще й не починала це невдячне діло
Але чула, що тіндер -він для зустрічей, а мене поки цікавить он-лайн спілкування
Жена сантехника
• 23 сентября 2023
Іноземні-я пишу’ UK dating ’ і намагаюся зареєструватися в сайтах з результатів пошуку
Жена сантехника
• 23 сентября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
завтра спрошу у наших,бегают по свиданиям.
находят же их где-то
Буду дуже вдячна)
Я теж хочу))