Дівчатка, привіт.
Збираю відгуки про пологовий Адоніс. Цікавлять лікарі, яких можете порекомендувати або навпаки (наразі думаю про Масло, але ще інші варіанти розглядаю).
Самі відгуки про пологовий в Святопетрівському цікавлять за останні пару років, так як це наче їх нова локація.
Заздалегідь всім дякую 😘
дфтфсрлфлф• 24 сентября 2023
Я вам раджу їхати в Київ, найкраще в п´ятий роддом. Там щодня народжується біля 10діток зараз. У вас буде окрема палата, досвідчені лікарі, гарне ставлення навіть з черговою бригадою і зекономлені 50штук+
Ответ длядфтфсрлфлф
В п´ятому пологовому теж натякають непрозоро про гроші. Природні пологи 500 баксів, а кесарів 800 баксів. Ціни грудня 2022 року.
сладкий_ноябрь• 24 сентября 2023
Ответ длядфтфсрлфлф
У сестры гавсеев из здорового ребенка сделал инвалида.
При этом взял бабки и знал, что у ребенка проблемы. Потом еще и доки подделал,
alena_galchin• 24 сентября 2023
Я в грудні народжувала у Корміліциної. Робили кесарів розтин плановий. В принципі все більш-менш сподобалося. Якщо щось конкретне цікавить -питайте.
Ответ длядфтфсрлфлф
Дякую, але ми не розглядаємо державний пологовий
дфтфсрлфлф• 24 сентября 2023
Ответ дляNadine23
Народжувала абсолютно безплатно. Квітень 23 року.
дфтфсрлфлф• 24 сентября 2023
Ответ дляIrynaSh
Будь ласка, з Адонісом маю негативний досвід.правда у Соф Борщагівці. Якщо цікаво пишіть в лічку)
дфтфсрлфлф• 24 сентября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Зараз бабок не беруть. Я навіть пропонувала конверт лікарю чергової бригади. Не взяв. А ставлення до мами і дитини чудове.
сладкий_ноябрь• 24 сентября 2023
Ответ длядфтфсрлфлф
Ну то чергова бригада, а то коли йдеш домовляється і народжуєш в лікаря, в якого хочеш
Якщо обирати лікаря, Масло це взагалі топчік, зараз пологовий зачинили на Славутичі, то ще і Борисова тепер теж на Борщагівці. А взагалі, то набагато краще, коли ти сплатив за договір і не паришся ні про що, кому там треба ще щось дати. Плюси ще, що не потрібно ці сумки збирати в Адоніс. Берете тільки собі піжаму/халат, та на виписку дитині одяг, все інше там є. По-друге харчування супер.
Ответ дляOlikBoh
Дякую, так про сумки і договір з вами згодна.