Телячі ніжноСті• 24 сентября 2023
В тата терки з сестрою, я трималась нейтрально
Але останнім часом діти тітки роблять пакості моєму тату і мене трохи втягують в цей конфлікт
Вчора прилетіло повідомлення від сестри , не хочу конфліктувати, але ніби і відреагували хоч якось треба
Але хочу вийти з цієї історії достойно, щоб з часом їм було соромно за свої дії
Хто був в подібних ситуаціях? Як гарно їх обставити , щоб вони трохи відчули себе йолопами за свої наїзди
тянитолкайка• 24 сентября 2023
Они отдельно живут, папа как то от них зависит. Сам может дать отпор?
Анонимушка• 24 сентября 2023
Нам нужно угадать суть вашего конфликта?
Откуда нам знать, что вам ответить, если мы не знаем, что вам написали?
Может они и правы в конце концов.
Телячі ніжноСті
• 24 сентября 2023
Ответ длятянитолкайка
Спільний будинок є , але проживають всі окремо
Основні конфлікти через наслідство
Бо вони хочуть , щоб він все їм лишив і не їздив туди, типу постійно заважають його якісь речі , не так поставив , не так зробив і тд
Основні конфлікти через наслідство
Телячі ніжноСті
• 24 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
Автор, а Вы уже создавали тему ?
Дайте на неё ссылку.
Ні
Телячі ніжноСті
• 24 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Может они и правы в конце концов.
Там конфлікт не одного дня, довго все розписувати, але основна суть в тому, що це тупість влазити в цей конфлікт всім рідним і якого біса зачіпати мене , якщо ясне учасник конфлікту
Навпаки старалась завжди згладжувати кути і підтримувати якісь адекватні стосунки
Телячі ніжноСті
• 24 сентября 2023
Ответ длятянитолкайка
Пусть продадут то наследство и забудут
Сподіваюсь так і буде
Телячі ніжноСті
• 24 сентября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
На голову залезли, жалею что вовремя на место не поставила
У вас була якась така схожа ситуація?
АфродитаПетровна• 24 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
У вас була якась така схожа ситуація?
Так
Я натуралка• 24 сентября 2023
Моєму татові…..
Зараз налаштовую шар побачу вашу ситуацію і пойму як вийти
Я натуралка• 24 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Основні конфлікти через наслідство
Наслідство
Телячі ніжноСті
• 24 сентября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Моєму татові…..
Ржу) та я не за сам конфлікт пораду питаю, то таке, там ніхто не розбереться
Мене цікавило як відповідаєте людям, котрі хочуть втягнути вас не в ваш конфлікт
Я натуралка• 24 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Та просто залишайтесь осторонь, не лізьте і все, чи у вас хтось просить допомоги?
Телячі ніжноСті
• 24 сентября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Пишуть смс передай татові те, скажи те
Образи в його сторону , таке
АфродитаПетровна• 24 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
’ я ничего не хочу знать´, но это никого волновать не будет, легче всего полностью отказаться
Я натуралка• 24 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Пишуть смс передай татові те, скажи те
Образи в його сторону , таке
Так скажіть їй : ти не маєш його номер?
А на рахунок образ я б відповіла чітко, що прошу мені мого батька не обзивати
АфродитаПетровна• 24 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Пишуть смс передай татові те, скажи те
Образи в його сторону , таке
За что ругаются?
Я натуралка• 24 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Пишуть смс передай татові те, скажи те
Образи в його сторону , таке
Напишіть що у вас поломаний передатчик
Невгамовна Бу• 24 сентября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Наслідство
Мне кажется это тот же автор, который во всех своих темах ´’я обіділась’ и ´мені обідно´
Ответ дляТелячі ніжноСті
Пишуть смс передай татові те, скажи те
Образи в його сторону , таке
Вам пишуть образи на вашого батька, а ви думаєте як би ’вийти достойно’ щоб ’не було соромно?’. Ого. Виростив батько доньку, яка на його захист боїться рот відкрити... та ну їх, тих дітей...