Фрекен бок• Изменено 24 сентября 2023
Жінки військових ви ще тримається?
Мені вже другий день якось дуже тривожно на душі чоловік затефонував учора зв´язок переривався нічого не чути я тільки почула що телефонувати буду рідко чи кудись перекинули чи кудись переїхали не зрозуміла через зв´язок зовсім. передзвонювала абонент недоступний сьогодні вранці теж був дзвінок від чоловіка все що сказав ало і вибило і знову абонент недоступний. Дуже страшно за нього сильно переживаю від хвилювання вже не знаю куди себе подіти.
Дрібка щастя• 24 сентября 2023
Мій в Луганській області з квітня. Телефонного зв´язку немає. Тільки через месенджер, і то , якщо десь поруч є старлінк. Рекорд - 28 днів без зв´язку. Рятувала група з дружинами, мамами, сестрами побратимів - якщо хтось один зв´язувався, то питали і про інших, потім писали в групу.
Якби дзвонив як Ваш - я була б щаслива
lekon-lekon• 24 сентября 2023
Телефонного зв´язку немає, тільки через старлінк. Хай ваш захисник повернеться здоровим з війни!
Vlada-Maria• 24 сентября 2023
Автор, розумію Вас, як ніхто((( але дуже прошу, не дзвоніть самі. Ваш дзвінок в непідходящий момент може коштувати рідній людині і тим, хто біля нього, життя. У нас була домовленість: коли зможе - дзвонить сам. А якщо, не дай Боже, щось станеться, то подзвонять інші..
Сил всім, хто чекає рідних з передової і ангела-охоронця тим, кого вони чекають
Засомневаю• 24 сентября 2023
В мене все плохо. Я не вірю вже що все буде добре. Мій вже заповіт лишив, та написав обіймати за нього дітей. Коли взагалі розмовляли телефоном не пам´ятаю, тільки смс якщо виходить на зв´язок. Я зневірена... Десь три дні назад ще вислухала від недомужика років 30-ти, що я мабуть вже мільйонерша, якщо чоловік з нуля не вилазить. Не втрималася від конфлікту.
Цикавенная• 24 сентября 2023
Автор, домовтеся, що чоловік присилатиме Вам якесь умовне смс повідомлення, наприклад 1 - все ок.
Не дзвоніть йому самі, це може зашкодити.
Вам терпіння, а Вашому чоловікові - подяка і побажання якнайшвидшого повернення здоровим і з перемогою. Тримаймося!
Держимся как то, а шо поделать…
Я курить снова начала. Первая не звоню, сам набирает если есть возможность, в основном переписка. Я могу строчить много букв, фотки какие то слать и сидеть днями мониторить дошло ли сообщение, прочитал ли.
Зимой мне вот прям очень тяжко было, ела что то раз в день, постоянно кофе и сигарета, похудела сильно. Потом мне АД назначили, стало легче.
Все будет хорошо! Держитесь!
Ответ дляЗасомневаю
Я хочу вас підтримати дуже, але поки що не знаю як…(
Створювати групи потрібно між дружинами, рідними тих хто захищає нашу країну. Але створювати потрібно закриті групи і допуск в групу - перевіряти кожного.
В групі повинні бути психологи. Організовувати заходи для офлайн спілкування. Може якісь тренінги/теми актуальні по Зум.
Вам не можна залишатися на одинці.
Кожній бажаю дочекатися чоловіка, коханого з війни якомога скоріше 🙏
Вам не можна залишатися на одинці.
Фрекен бок
• 24 сентября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Все нормально! І у мене, і у вас буде, обіцяю
Дякую. Хочеться вірити але вже більше ніж півтора року в тому пеклі без вилазно жодного разу не були хоча б трішки десь подалі постійно в самому пеклі раніше хоча б трішки зв´язку було а зараз останнім часом взагалі немає
Фрекен бок
• 24 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Якби дзвонив як Ваш - я була б щаслива
У нас вже немає такої групи бригада була по новій зібрана з тими що спілкувались їх вже або немає або переведені
Працівниця року• 24 сентября 2023
Ответ дляФрекен бок
Я вас розумію як ніхто. Але вони стали набагато більш досвідчені, злагоджені, озброєння набагато краще. Тримайтеся за це і звісно моліться, просіть про захист йому і іншим, молитва дружини люблячої дуже велику силу має.
Пік Антна• 24 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Интересно, что за тварь ставит ржущие смайлы.
Я уже определила, матрешек здесь 3-5 человек,нет существ. Они регулярно таким промышляют
Дрібка щастя• 24 сентября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Мені трішки допомагає те, що ми з дітьми ходимо щосуботи в церкву, пишемо за здоров´я тата та його побратимів, ставимо свічку і щоразу дякуємо за кожну звістку, що живий-здоровий.
На розмови про гроші, сам пішов і т.п. не звертаю уваги, люди реально не усвідомлюють що це таке, допоки особисто не стикнуться. Ну і заспокійливі
Фрекен бок
• 24 сентября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Дякую. Що телефонного зв´язку немає я знаю але в них немає і старлінка
Засомневаю• 24 сентября 2023
Ответ дляjulianaht
Вам не можна залишатися на одинці.
Я шукала подібні групи. Не знайшла. А сам на сам з психологом, то не те. З хорошою, я зрозуміла, що якийсь час з ними там працювали психологи. Тому, що з´явся трохи відмінний стиль у смс. Це дуже помітно було.
Працівниця року• 24 сентября 2023
Ответ дляФрекен бок
Є наскільки я знаю психологічні групи такої підтримки, там якраз жінки, матері, доньки, сестри і досвідчені психологи.
Фрекен бок
• 24 сентября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Я сама ніколи не телефоную тільки коли зателефонує чоловік
Фрекен бок
• 24 сентября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Будемо триматись і надіятись що все буде добре
Жертва интернета• 24 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Или те твари, кто ждут освободитетелей-спасителей, или из самих болот пожаловали.
Гомосноб• 24 сентября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Нужно было ему предложить пойти заработать миллионы
Vlada-Maria• 24 сентября 2023
Ответ дляФрекен бок
знаю, чекання і невідомість вимотує страшно... а коли після довгого мовчання дзівнок від невідомого номера - страшно прийняти його і все терпне(((( у нас ще була домовленість з рідними, досить було від них у приватні чи смс коротенького ’ок’ - і вже на душі спокійніше тим. хто вдома
Гомосноб• 24 сентября 2023
Держитесь девочки, война скоро закончится, уже с октября все пойдет на спад
Дуб береза• 24 сентября 2023
Є така Марія Стецюк, і у неї група ’Дівчата які чекають’. З нею було інтерв’ю у Маші Єфросіниній. Пошукайте, ця група давно існує.
Vlada-Maria• 24 сентября 2023
Ответ дляЗасомневаю
от тварюка двонога.... і повернувся язик таке сказати
Не зважайте, просто вірте, не зневірюйтесь, дуже прошу, обіймаю Вас
Чекаю завтра• 24 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Читаю тему і реву
Я навіть читати не можу.
Всім жінкам сил. Всім чоловікам-захисникам янгола охоронця. Хай бережуть їх всі святі і сили небесні. Нам 🙏🏻 за них.