Фрекен бок• Изменено 24 сентября 2023
Жінки військових ви ще тримається?
Мені вже другий день якось дуже тривожно на душі чоловік затефонував учора зв´язок переривався нічого не чути я тільки почула що телефонувати буду рідко чи кудись перекинули чи кудись переїхали не зрозуміла через зв´язок зовсім. передзвонювала абонент недоступний сьогодні вранці теж був дзвінок від чоловіка все що сказав ало і вибило і знову абонент недоступний. Дуже страшно за нього сильно переживаю від хвилювання вже не знаю куди себе подіти.
Ответ дляЗасомневаю
Я шукала подібні групи. Не знайшла. А сам на сам з психологом, то не те. З хорошою, я зрозуміла, що якийсь час з ними там працювали психологи. Тому, що з´явся трохи відмінний стиль у смс. Це дуже помітно було.
Це добре, що не знайшли.
Вони не повинні бути відкритими.
Якщо ви знаєте таких, як ви сама, хто чекає можете створити групу і потім добавляти ще когось. Психолога знайти. Це не важко, але потрібно мати час для цього.
Дати запити в волонтерські організації щоб вони допомогли безкоштовно знайти фахівців для проведення тренінгів/просто спілкування з психологами погодинно.
Вони не повинні бути відкритими.
Засомневаю• 24 сентября 2023
Ответ дляVlada-Maria
от тварюка двонога.... і повернувся язик таке сказати
Не зважайте, просто вірте, не зневірюйтесь, дуже прошу, обіймаю Вас
Дякую♥️
Фрекен бок
• 24 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Держитесь девочки, война скоро закончится, уже с октября все пойдет на спад
Якби ж то це було так але цій війні ні кінця ні краю немає
Парова машина• 24 сентября 2023
Ответ дляФрекен бок
У мене вже також нема ніяких ілюзій і надії на близьку перемогу ітд.
Ангел-предохранитель• 24 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Дуже хочеться, щоб ваші слова стали пророчими. Щоб усі наші хлопці повернулись додому живими🙏🙏🙏🙏
Творог для розжига• 24 сентября 2023
Знаєте, мені брат минулого серпня телефонував і прощався у сльозах, бо їм сказали, що із завдання повернеться лише 20%. Пронесло. Але загинув 20 вересня, коли йшла зачистка(. Ніколи не знаєш, як воно буде. Моліться. Хай все буде добре. Обіймаю Вас
Ответ дляЗасомневаю
В мене все плохо. Я не вірю вже що все буде добре. Мій вже заповіт лишив, та написав обіймати за нього дітей. Коли взагалі розмовляли телефоном не пам´ятаю, тільки смс якщо виходить на зв´язок. Я зневірена... Десь три дні назад ще вислухала від недомужика років 30-ти, що я мабуть вже мільйонерша, якщо чоловік з нуля не вилазить. Не втрималася від конфлікту.
Надеюсь вы сказали что у него всегда есть возможность стать мульйонером посетив военкомат
Не пью, не курю• 24 сентября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Тримайтеся, все буде добре. Чоловік буде поряд і обійме вас та дітей.
А недомужику ще прилетіть так, що мало не здасться
Ответ дляТворог для розжига
Дуже шкода Вашого брата, шкода кожного українця хто загинув в цій війні і людей, котрі боролися на стороні України. Щирі співчуття Вам та вашій мамі
Творог для розжига• 24 сентября 2023
Ответ дляJave
Дякую! Рік минув, але ця рана навіки(. А мами немає вже 25 років(, лише тато і дві сестри лишилися. Батько був на кладовищі, хтось куртку військову поклав(. Жаль всіх, хто віддав своє життя. А нам треба цінувати кожну мить, бо ніхто не знає, як далі доля складеться
Почемучка• 24 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Интересно, что за тварь ставит ржущие смайлы.
Сподіваюсь, її вже розірвало від власного реготу.