Пуки-куки• 24 сентября 2023
Порадьте додаток, в якому можна створювати кліпи
Колись мій друг знімав мене в своєму телефоні, там можна було вибирати шаблони з музикою і ефектами... і ми робили 5-8 відео зі мною і потім на виході виходив прикольний кліп.
У нього це було початково вже в телефоні. Можливо є такі додатки? Порадьте, будь ласка🙏Гарна погода, хочу знову щось таке зробити😍
Страхованная• 24 сентября 2023
Я тільки в інсті знімаю сторіз, потім ефекти і музику додаю і скачую.
Почитаю, що порадять з додатків.
Пуки-куки
• 24 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
Почитаю, що порадять з додатків.
Або можливо хтось підкаже, як можна написати в Гуглі, щоб знайти такий додаток
Страхованная• 24 сентября 2023
Ответ дляПуки-куки
А ви функціїї камери на своєму телефоні всі перевірили? Може і у вас таке є.
Шукати додатки накладання музики на відео. InShot спробувати?🤷♀️
Пуки-куки
• 24 сентября 2023
Ответ дляСтрахованная
Немає на моєму телефоні. Та і у мене дешевий телефон, він собі купив дорогий. Мені не музика потрібна, а більше ефекти... дуже чуттєві кліпи виходили.. Я сама так не вигадаю...