ИМХОля• 24 сентября 2023

Чоловік молодший за мене на 14 років.

Прошу пораду і хочу почути Вашу думку.
Мені 37 років, розлучена маю 2 дочок 17 і 8 років.
1.5 місяці назад їхала у трамваї, і познайомився зі мною хлопець. Поговорили , обмінялися інстаграмом і я вийшла на своїй зупинці.
При переписці запитала його скільки йому років ,сказав 29. Ну думаю, ок, на свій вік не виглядить. Почали зустрічатися, познайомився з моїми друзями, дітьми, з їздили усі разом на маленький відпочинок.
Я йому допомогла з облаштуванням квартири, бо тільки переїхав у моє місто. І от тоді мені потрапив до рук його закордонний паспорт. І у мене істерика. Він 2000 року народження!!!!
Йому 23 роки .
Передати свій стан я до цих пір не можу. Я питала, для чого ти мене обманув, збрехав.
Сказав, що ти мені дуже сподобалася і я так сказав. Щоб ти полюбила мене ,а не мій вік.
Веде він себе ,як доросла людина, працює в ІТ компанії, допомагає і піклується про мене.
Я і й подумати не могла, що йому стільки років. На вигляд як дорослий чоловік, борода, не розрізнити .
Дівчата, плачу, так шкода. Розумію ,що це нереально жити так. Він говорить, щоб думала серцем, вік немає різниці.
Це поки що може й так, але у нього ще 14 років попереду, а у мене немає.
От така ситуація.
Миззери• 25 сентября 2023
Ответ дляAmazingLady
Серьезно. Так вот в 16 очень редко когда болеют. Да и вообще в принципе лет так до 33 дороги к врачам не знают. Ну разве стоматология
Ну да)
У вас дети есть особенно 16 лет ? И знакомые с такими детьми ? Знали бы что сейчас здоровье гораздо хуже у молодежи

AmazingLady• 28 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Ну да)
У меня из аж двое, представляете. Так что ваша проповедь мимо. У меня свои выводы
AmazingLady• 28 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Так и есть , такое поколение , очень дохлое
Я тоже более проблемная чем моя бабуля была в моем возрасте
Но объективно сейчас поколение молодое более болезненное
Обычное поколение. Не более предыдущих
AmazingLady• 28 сентября 2023
Ответ дляМиззери
А в дочь сейчас причем ?
Отношения автора и парня , и это их личное дело а не советчицы и дочери
А дочь при том что удобно поахивать обеих
AmazingLady• 28 сентября 2023
Ответ дляПукимончиг
И что? Людям ’с изъянами’ нельзя любить и строить отношения?
И то. Я писала про нельзя? Или нужно ДОДУМАТЬ за меня?
Пукимончиг• 28 сентября 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 28 сентября 2023
Ответ дляПукимончиг
Удалено администрацией...
Покажите пример