Грамотний хвіст• 24 сентября 2023

У вас були такі симптоми до затримки?

Дівчата, в кого були такі симптоми до затримки і виявилася вагітність ?
28 числа мають бути КД , але ось вже 3й день маю дуже сильну слабкість, нудоту , головокружіння , хочеться весь час лежати.
Саме такі відчуття мала, коли була вагітна першою дитиною. Але вони настали вже коли я знала, що була вагітна.
А тут якось дивно…
Завтра зранку зроблю тест, побачимо )
Скоро_вчера• 24 сентября 2023
Это может быть все, что угодно. Пока тест не покажет «плюс», можно лишь гадать

Бува і таке• 24 сентября 2023
Нет
Попразендовна• 24 сентября 2023
Може вагітність,може пмс…тест покаже
Olivka-Misha• 24 сентября 2023
Ніякі симптоми до вагітності нічого не дадуть! У мене було декілька разів всі симптоми вагітності і затримки, але вагітності не було. А в місяць де не було ніяких симптомів і почало мазати як на місячні точно в строк і я подумала, що почались місячні, то виявилась вагітність. Так що просто потрібно зробити тест і нічого собі не накручувати
Малая еще та• 24 сентября 2023
Пусть вам повезет! 🙏
Роздратована шкіра• 24 сентября 2023
Ответ дляOlivka-Misha
Підкажіть, будь-ласка, скільки днів мазало?
Olivka-Misha• 24 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Приблизно 5-6 днів
Роздратована шкіра• 24 сентября 2023
Ответ дляOlivka-Misha
Приблизно 5-6 днів
Дякую! В мене так само, 5-6 днів схоже ніби на початок місячних, потім це все різко закінчилось, затримка 4 дні, тест негативний. Дивне щось)
Не будь КакСвета• 24 сентября 2023
в мене сьогодні теж слабкість, але через магнітну бурю. може і у вас так.
до затримки в мене були приливи і втомлюваність, і сонливість.

alisa0612• 24 сентября 2023
Тест можно делать и вечером уже будет понятно