Ненька наша• 24 сентября 2023

Ліцей наукова зміна - порадьте репетитора з математики

автор Ненька наша • 24 сентября 2023
Важко дається, хоч програма не поглиблена… звичайний Мерзляк
Але дитина якось не сприймає.. мрію знайти вчителя щоб допоміг дитині, якось зацікавив

Мой_ужин• 24 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Можете дати посилання на задачі для вступних іспитів?
Броніки для Моніки• 24 сентября 2023
Ответ дляМой_ужин
На їх сайті вже нема?
Я рішала))
Малинка• 24 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
який клас?
Мой_ужин• 24 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
На їх сайті вже нема?
Я рішала))
Я заходжу зі старого смартфона, у мене повільний інтернет, будь ласка, можете на сторінку завдань прислати посилання.
Броніки для Моніки• 25 сентября 2023
Ответ дляМой_ужин
https://naukova-zmina.org.ua/zrazky-zavdan/
Мой_ужин• 25 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Дякую.
Мой_ужин• 25 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Дякую, на жаль зараз завдання недоступні, шукаю щось типу завдань минулих років, тренуватися для роботи.
Лесечка49• 26 сентября 2023
Порадити прям не можу нажаль, ви шукали на всяких репетиторських сайтах, як buki, наприклад та інші?

Merie_25• 29 сентября 2023
Можу порадити репетитора, профі в своїй роботі навчає просто, зрозуміло 0971439164 Василь Васильович
Merie_25• 29 сентября 2023
Ответ дляНенька наша