1Lesya• 24 сентября 2023

Ось і осінь прийшла у мій сад

Дівчата, прийшла осінь, і вже є результати і персональні відгуки, хто що садив і що отримали в результаті.

По квітам. Купувала в цьому році клубні жоржини сорт Там-Там. Помпонні червоні. Для себе, не на продаж. Дуже сподобались. Не вибагливі, цвітуть рясно, у вазі стоять довго і не втрачають вид.купувала на Олх. Білі жожини і кремові дала кума. Дуже ніжні.
Купувала хризантему мультифлору. Кущики маленькі, мабуть толку не буде. Купувала на Олх.
Майорці, айстри та сояшники тедді купувала насіння в АТБ. Майори гарні, айстри пагано зійшли, не дуже гарні, торік з такого ж гасіння з АТБ були набагато кращі. Сояшники дккоративні зацвіли піздно, не всі відповідають сорту.
Пишіть, що купили і сподобалось, а що так собі, витратили дарма кошти
Natalia505• 24 сентября 2023
Картоплі дуже дофіга, огірки з кабачками відрами збирали і роздавали, всім хто бажав. Квіточки, може в наступному році наважуся, ще ділянка занедбана, не встигаю. Я люблю кущі і дерева.
автор 1Lesya • 24 сентября 2023
Ответ дляNatalia505
І слава Богу що був врожай. У нас теж не весь город оброблений. Але городини вродило нормально.
Може щось купили, насіння яке, а сорт перевершив очікування. В цьому році у нас огірки на дуже вродили, а от спаржевої квасолі, кабачків було багато. Квасоля сподобалася також з атб, рання, високоврожайна, смачна. Не памʼятаю точно, як називалася, здається Пантера.
автор 1Lesya • 24 сентября 2023
Ще купувала цибулини тюльпанів після вигонки у кіосках, де продаються квіти. На вагу по 100 та 150 грн за кг. Всі цвіли, дуже гарні. Були розові, фіолетові, жовті. Ось знов купила 300 грам.
klaraneill• 24 сентября 2023
Ответ для 1Lesya
этой весной был какой-то неправильный химический дождь, из-за него полностью пропал урожай абрикос (да и листики еле вычухались, в начале все сгоревшее стояло), и остальные плодовые тоже хуже, особенно груши, хотя цвета было много((
lus_so• 24 сентября 2023
Посіяла спаржу. Росте, хожу дивуюсь на неї, прикольна рослина. Цього року потягнуло на екзотику - ремотантна суниця, малино-полуниця мяо-мяо, юкка, диня, мускатний гарбуз (ніколи їх не садила, а вони милі). Оце буду переплановувать трошки клумби, вже замовила хости. Половина весінньої висадки подохла, бо тицяла не те і не туди, так що готую висадки/пересадки. Восени гарно планувати - видно розміри рослин, хто де прижився, а хто кисне і дохне.
автор 1Lesya • 24 сентября 2023
Ответ дляlus_so
Я купила цього року насіння суниці, сорт Александрія, чи якось так. Дуже гарно зійшла. Я її пересадила маленькою під малину, не багато. Але вона плодоносить досі.
Маракеш2016• 25 сентября 2023
У нас гарно вродили кавуни,роздавали всім бажаючим. Цукрова кукурудза ,вдалий сорт. Картопля БелаРоса,гарно родить і смачна. З квітів хочу купити канни.
автор 1Lesya • 25 сентября 2023
Ответ дляМаракеш2016
Канни класні, але мені здається, що їх треба дуже рано садити і підсвічувати, щоб встигли зацвісти до заморозків
lus_so• 25 сентября 2023
Ответ для 1Lesya
Вона ще й така нарядна - круглий пухнатий кущик, який постійно в квіточках і ягідках, так мило виглядає. В мене росте окремим рядочком, дуже декоративно.
Светланка_Ланка• 25 сентября 2023
помпонні жоржини - просто суперові!
у мене цього літа - лілеї! накупила у флоріумі і на яскравій клумбі по знижці купу цибулин - і всі до одної зацвіли!
Светланка_Ланка• 25 сентября 2023
А ще у мене теж є жоржини (сортів не знаю, бо деякі купувала на базарі у бабусь, а деякі у флоріумі як асорті)
Marysolka• 25 сентября 2023
Ответ дляМаракеш2016
Про Канни хочу досвідом поділитись. Я з ними гралася років 5. Замовляла різних кольорів. Дуже мені подобаються, але досить складно восени їх викопувати, бо наростають за сезон великі, що підняти не можна. Та і зберігати їх морочливо - в погріб ту купу спустити, дивитись, щоб не висохли, не згнили.
Декілька років тому восени плюнула і не викопувала. Всі до весни не дожили.
Зараз як надумають, то тільки якісь карликові сорти буду купляти. Хоча вони не такі декоративні, як великі.
Юлия 0811• 25 сентября 2023
Ответ для 1Lesya
Огірків вперше вродило багато, продавала навіть, а раніше велика площа і мало врожаю. Купувала гібриди, але голландське насіння. Наші гібриди теж кілька посадила, поганий урожай, різниця величезна
stranger-1• 25 сентября 2023
Ответ дляklaraneill
Який дощ?
Про моніліоз ніколи не чули?
Гаплик вашій абрикосі. Листочки ’вичухались’, а дерево інфіковано.
Тепер кожен рік у вас буде ’кислотний дощ’.
klaraneill• 25 сентября 2023
Ответ дляstranger-1
Який дощ?
Про моніліоз ніколи не чули?
А Вас не смущает, что одновременно в нескольких областях такое произошло? В этом году практически все абрикосы в стране не плодоносили.
автор 1Lesya • 25 сентября 2023
На моноліоз хворіють абрикоси вже декілька років. В Київській обл так точно.
stranger-1• 25 сентября 2023
Ответ дляklaraneill
Нет. Меня не смущает. А должно?

Монилиоз распространятся ну очень быстро, покрывая огромные площади.

Да и быстрым это не назовешь. Поищите в темах последних пары лет о том, как абрикосы ’морозом побило’))) Так что ползучая инфекция превратилась в ’моментальную и глобальную’ проблему при сопутствующих условиях (затяжные дожди во время цветения).

Так что ваш абрикос превратился из урожайного в ’декоративный’ источник дальнейшего распространения инфекции.
Маракеш2016• 25 сентября 2023
Ответ дляMarysolka
Дякую.