ТАЗератти• 24 сентября 2023
В какой стране планировать будущее ребенка?
Куда вы хотите, чтобы поступали и где планировали жизнь ваши дети? В какой стране и почему? Вопрос к тем, кто отправляет детей учиться за границу.
Млинець Мій• 24 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
З одного боку ви праві, що це повинен бути вибір дитини, але дитина в 17 років ще мало що розуміє про життя, та й у 20 теж. Від батьків дуже залежить майбутнє, бо можуть скерувати дитину в потрібному напрямку і дати можливості для вибору. Я була б щаслива, якби мої батьки у свій час дали мені можливість здобути освіту за кордоном.
В 17?😄 Вероятность успеха очень низкая. С начальной школы нужно шевелиться, а это значит, что выбирать страну нужно исходя из финансовых возможностей
ТАЗератти
• 24 сентября 2023
Ответ дляПоказушница
Деякі люди люблять перекручувати факти і подавати це як реальні історії . В реальності в школах зіткнулася з булінгом лише з боку українців
Це радує (звісно не про українців). Я трохи знаю французьку, але хочу, щоб син вчив англійську і німецьку. Налаштовуємося на країни, де можна ці мови застосувати.
ТАЗератти
• 24 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Не совсем вас поняла. Про финансовые возможности и так понятно
Показушница• 24 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
Дочка вчить англійську і німецьку як додаткові. Великий плюс безкоштовне навчання , багато можливостей отримувати стипендію . Ну і трудове законодавство одне з кращих в Європі
ТАЗератти
• 24 сентября 2023
Ответ дляПоказушница
про трудове законодавство так, воно дуже складне і працівники дуже захищені, наскільки я знаю
Показушница• 24 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
Так, захищені , робочий тиждень 35 год, відпустка від 30 робочих днів
Млинець Мій• 24 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
Нужно переезжать раньше, если хотите, чтобы из этого вышло что-то толковое, а это другие суммы. Выучить иностранный язык в Украине, а потом учиться в универе с нейтивами - это только для трудяжек, а таких очень мало
ТАЗератти
• 24 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Мой ребенок сейчас в начальной школе и мы не в Украине. Вам легче?)
Млинець Мій• 24 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
Мне должно быть легче?😄 мне нормально, спасибо. Если сейчас в начальной и вас оставят до конца школы, то конечно будет комфортно учиться на этом языке в универе. О чем тогда вопрос
ТАЗератти
• 25 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
В том, что эта страна далеко не лучший выбор. Я не потяну сейчас переехать в другую, а для ребенка хотелось бы в перспективе чего-то лучшего.
Млинець Мій• 25 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
Язык немецкий? Варианты стран есть всегда. Англ тоже, правда на англ в европейских странах совсем не очень идея, если честно.
Люблю порядок• 25 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
Та всі зрозуміли де ви. В Німеччині чи Польщі... Чому саме це не написати?Ви хочете поради, а приховуєте надважливу інформацію - якою мовою отримує дитина освіту у молодшій школі.. З цього все починатися.. вчити іноземну то одне і вчитись на іноземній то інше...
ВільнаНазавжди• 30 сентября 2023
Ответ дляПоказушница
Це в якій країні?
ВільнаНазавжди• 30 сентября 2023
Ответ дляПоказушница
Франція
Я чогось думала, що це не той варіант, щоб не розоритися батькам. В скільки коштує проживання і які побутові витрати для студента в місяць?
Показушница• 30 сентября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ми сім´єю живемо , тому побутові витрати великі, а навчання безкоштовне
ВільнаНазавжди• 30 сентября 2023
Ответ дляПоказушница
Зрозуміла. 35 годин і 30 р.днів відпустки - це круто