ЦібаФу• 25 сентября 2023
Творчі дівчата, хто сам робить прикраси, порадьте плз - що тут можна зробити?
Маю ось такий браслет.
Точніше це буси, але носила його колись як браслет, просто намотуючи на запясток.
Воно стареньке, але дуже подобаються ці зернятка і дратують оті поєднання з пластиковими бусинками.
Чи можна його якимось чином апгрейдити щоб забрати/замінити оті бусінки та зробити пристойний браслетик?
Пирожкиня• 25 сентября 2023
если сами боитесь/не знаете/не имеете инструментов - обратитесь к мастеру, который делает подобное и отдайте на переделку.