Царевна_несушка• 25 сентября 2023

Такі скечерси чоловічі на зиму підійдуть?

Все обираю чоловіку взуття, ці наче подобаються і відгуки гарні. Можна на Розетці замовити та поміряти.
Але вагаємось за ті вставки. Як на сніг воно норм буде? Може хтось брав подібні.
Чи шукати далі?
3 тис. ціна
Фото з магазину та з відгуків реальне
Кашпо• 25 сентября 2023
Це не снігоходи, звичайно, але чоловік в мене носить подібні різних виробників вже років 7
Липка-прилипка• 25 сентября 2023
В описании должно быть написано какие именно вставки.
Они бывают разные.
Нужно чтобы было написано, что водоотталкивающие.
Кукусик• 25 сентября 2023
У мужа были похожие скетчерсы, обрабатывал их воотталкивающим спреем для текстиля, не промокали
автор Царевна_несушка • 25 сентября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Они бывают разные.
Мембрана не має то мабуть шукати далі(
Ось опис с Різетки та інтертопу
Кашпо• 25 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Мембрана не має то мабуть шукати далі(
Ось опис с Різетки та інтертопу
Вони демі
Ответ дляКашпо
Та снігоходи і не потрібні, до роботи 10 хвилин пішки. Але якщо калюжі чи машину чистити від снігу, воно на взуття летить.
От і не знаю..,
Кашпо• 25 сентября 2023
Останні брала на зиму такі https://intertop.ua/uk-ua/product/sneakers-skecher...
Ответ дляКашпо
Вони демі
По відгуках наче і на зиму беруть… ну і мій дужу теплі не хоче. Бо якщо світло буде, на роботі тепло.
То шукаю щось середнє.
До цього були скетчерси повністю шкіра без утеплювача, то норм було. Трекінгові є, жарко.
Каже хоче як кросівки але зимові
Ответ дляКашпо
Цікаві. От як би такі і трішки вище мабуть ідеально було б
Але ж по відгукам важкі пишуть(
Кашпо• 25 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Але ж по відгукам важкі пишуть(
Не сказала б, що важкі. Можу зважити вам, якщо вони десь є в наявності
Ответ дляКашпо
Та ні, дякую, я тут вагаюсь, може замовити ці на подивитись, і там вже думати далі. Бо демі теж нема в нього, сезон доносить і все.
Може то і буде вірно. Бо зараз кроси сітка, а за пару тижнів і ці вже актуальні будуть.
Кашпо• 25 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
В інтертопі гляньте, там на багато моделей знижки
Ответ дляКашпо
Та дивилась, ціна однакова в інтернеті.
То може в аутлет десь хіба.
Але мені б зручніше було з доставкою.
Але умови інтертопа таки собі стали(
Банка з медом• 25 сентября 2023
Головне підошва)
Зимою, головне - не впасти)
Ответ дляБанка з медом
Головне підошва)
Зимою, головне - не впасти)
Ви праві на 100500%
Підошва наче не погана.
Ось фото з відгуків
Банка з медом• 25 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ви праві на 100500%
Підошва наче не погана.
Ось фото з відгуків
Не реклама!
Стараюсь брати взуття з підошвою від VIBRAM
Там, знизу має бути їх ромбік побачите в інеті)
Ответ дляБанка з медом
Не реклама!
Дякую, перший раз чую.
Бо завжди намагалися брати єкко, геокс чи скетчерс, носилося добре багато років.
Але прийшли часи коли не оновлювали, і все зносилося(
Ну це теж можна сприйняти за рекламу, чи не так?☺️
Подивлюсь що там за подошва така, цікаво
Ответ дляБанка з медом
Не реклама!
Подивилась. Ну це трекінг або тактичне.
Мені звичайні цивільні повсякденні кросівки обо ботинки потрібні
Море_море_я_скучаю• 25 сентября 2023
У моего такие, хорошие. 3 года носит и они норм выглядят, а вообще у него все быстро убивается. Прямо по лужам не ходит, но не помню чтобы промокали.
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
О, спасибо огромное) Значит закажу посмотреть и померять
А внутри там как в обычных кроссовках?
Море_море_я_скучаю• 25 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
А внутри там как в обычных кроссовках?
Да, скорее так, меха или особенного утеплителя нет, но какая то прослойка теплая есть, они не такие ’пустые’ как кроссовки. Не дома я сейчас , сфоткать не могу. Они не прямо зимние теплющие, но мой муж именно такие и носит всегда зимой.
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
О, спасибо, похоже это именно то, что я ищу) Вы очень помогли)
Мне и надо, чтоб не прям зима, но и не холодные.🥰
Море_море_я_скучаю• 25 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Пожалуйста)
Доставучая• 25 сентября 2023
О , любимая модель моего сына-подростка, несколько лет подряд брала ему, и взрослому брату их же дарила.Не на морозы, но до -7 точно бегают в них.Теплые, уютные очень удачная модель.
Доставучая• 25 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Подивилась. Ну це трекінг або тактичне.
Они классные на каждый день! Берите, и не сомневайтесь!
Ответ дляДоставучая
Спасибо большое) значит выбор очевиден)
Закажу завтра
🥰😘