Відірву та викину• 25 сентября 2023

Хто в США ви будете подаватись на TPS

Чи ще будете чекати, правда, не знаю чого?)))
автор Відірву та викину • 25 сентября 2023
Мала на увазі ті хто по U4U
Мочалкин блюз• 25 сентября 2023
А чого чекати? Чи 545 доларів шкода?
Ответ дляМочалкин блюз
А чого чекати? Чи 545 доларів шкода?
До чого тут шкода?
ХвилювАллочка• 25 сентября 2023
Які ви там дружні всі)))
Анютины ласки• 25 сентября 2023
Да , подаются все
Выбора нет .
Мочалкин блюз• 25 сентября 2023
Так а чого чекати? Якщо тільки приїхали, то можна не спішити. Але якщо понад рік тут, а TPS розглядається довго, то можна і не встигнути.
Ответ дляАнютины ласки
Да , подаются все
Выбора нет .
Та наче так, але багато хто каже що буде чекати
Ответ дляМочалкин блюз
Я теж так думаю, але багато хто вірить що буде щось спеціальне для u4u, хоча я вважаю що це і є те спеціальне
Маю декілька думок• 25 сентября 2023
Если речь не о тех, кто приехал в первые месяцы действия U4U и у кого срок 2 летний закончится весной, спешить некуда. Спокойно можно дождаться весны, посмотреть продлят ли срок пребывания по U4U, если нет, подаваться на TPS.
Мочалкин блюз• 25 сентября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Я теж вважаю, що це і так хороше рішення. Ну може вони думають, грін-кард отримають одразу.
Ответ дляМочалкин блюз
Ну реально є ті які розраховують на примарний законопроект, при тому навіть не сплачуючи податки, сидячи на допомогах
Мочалкин блюз• 25 сентября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Ну, то нехай мріють)
Оце я і мала на увазі, що 545 доларів шкода.
Ответ дляМочалкин блюз
Ну, то нехай мріють)
Навіть щось не задумалась що в цьому справа
Тріль!• 26 сентября 2023
А що це?
Na kablukah• 26 сентября 2023
Пока ждём.
Но у нас пароль до 25 года,пока есть немного времени
Мурзилка• 26 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
А чого чекати? Чи 545 доларів шкода?
А хіба це мало 545 дол? Я отримала в квітні дозвіл на роботу, і вже в серпні знову заплати за дозвіл 410. Ще й заробити не встигла😀
Мочалкин блюз• 26 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
Це не мало, звичайно. Але сидіти і чекати, раптом щось магічним чином вирішиться, то можна дочекатись запрошення на вихід. Можете спробувати не платити, якщо маєте на це право.
Фляшунька• 26 сентября 2023
Ответ дляВідірву та викину
я чекаю, якщо в травні скажуть додому, з радістю полечу)
daryl• 26 сентября 2023
Уже подались и детям пришли приглашения на биометрию)
автор Відірву та викину • 26 сентября 2023
Ответ дляdaryl
Скільки часу пройшло?
Ответ дляФляшунька
Так для чого ви чекаєте травня?
Фляшунька• 26 сентября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Так для чого ви чекаєте травня?
вважаю що назиму вертатись така собі ідея.
Не против• 26 сентября 2023
Документи на TPS можна подати безкоштовно, по тому ж принципу, як і на дозвіл на роботу.
Подаючись на TPS, не втрачається u4u.
Тобто, залишаються бенефіти (якщо вони є), страхування, і, навіть якщо приймуть той міфічний законопроект про надання українцям грінок, їх отримають і ті, хто перейшов з u4u на TPS. Юристи це пояснювали, в тому ж ютубі чи на фб є купа відео та постів.
Переходити будем, але десь ближче до зими через особисті обставини, зараз нема коли цим займатись.
Рожайтретьего• 06 октября 2023
Ответ дляНе против
Подаючись на TPS, не втрачається u4u.
если вы работаете, то вейвер вам не одобрят 100%, на каком основании вас освободят от fee? Если вы работаете.