Не пириживай• 26 сентября 2023
Впорядкування витрат і заощаджень
Добрий день
Почала в Excel таблицю витрат в місяць,щоб побачити куди витрачаю гроші.
Подивилась. Тепер хочу сформувати колонки окремо : молочка, м´ясо, риба, мучне, солодке, одяг, взуття . А ось як назвати соуси, кетчуп, майонез?
Кава, чай?
Порошок, Прокладки це битова хімія?
Квіти? Як назвати такі розділи? Інше і інше 1?)
Поділіться як Ви ведете?
Десь прочитала, що з 100 доходу 50 відсотків витрачається на їжу,одежу, 30 відсотків на життя
І 20 відсотків відкладати.
Чи змогли Ви так?
Дякую за поради і вибачте за багато знаків питання
Кава, чай?
Порошок, Прокладки це битова хімія?
Поділіться як Ви ведете?
І 20 відсотків відкладати.
Чи змогли Ви так?
ДваДваВісім• 26 сентября 2023
Оце вам скучно. Ну узнаєте що на молоко йде 800 грн в місяць, що далі?
Відкладати 10 чи 20 відсотків - якщо є з чого. З 10 тис зп це нереально. З 50 і більше вже якось можливо.
Лепетун• 26 сентября 2023
Квіти, це сад, город
Прокладка ,це засіб гігієни
Порошок , побутова хімія
Соус кетчуп ,це бакалія
Прокладка ,це засіб гігієни
Порошок , побутова хімія
Соус кетчуп ,це бакалія
Раз одела не бу• 26 сентября 2023
Есть приложения, это удобнее чем Эксель.
Схема 50-30-29 устарела. Иногда траты превышают 50, т.к. низкие доходы, возможно что 30 на желания это много и вы можете сократить эти расходы. У каждого индивидуально.
Не пириживай
• 26 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Я звернулась за порадою до людей, які ведуть домашній бюджет, або вели....
Навіть при 10000 грн хочеться планувати покупки.
Джинци на Флісі• 26 сентября 2023
Нащивати так, як вам зручно. Хоч окремі розділи для порошку та ополіскувачу. Інше 1, інше 2 та інше 3 перетворяться на чорну незрозумілу діру та смітник і по факту статистика не буде чіткою. Почніть з більш дрібних категорій, потім зможете їх обʼєднати.
Ще з порад, ті гроші, що планували відкласти одразу конвертуйте в валюту та відкладайте, а не в кінці місяця, щоб не було спокуси в них залізти.
Не пириживай
• 26 сентября 2023
Ответ дляЛепетун
Квіти, це сад, город
Прокладка ,це засіб гігієни
Порошок , побутова хімія
Соус кетчуп ,це бакалія
Прокладка ,це засіб гігієни
Порошок , побутова хімія
Соус кетчуп ,це бакалія
Дякую
ДваДваВісім• 26 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
При 10 треба якось вижить.
Не пириживай
• 26 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
При 10 треба якось вижить.
Ви мені пишете щоби шо?
ДваДваВісім• 26 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Ви мені пишете щоби шо?
Цікаво просто ваше мислення.
Marie-Antoinette2• 26 сентября 2023
Пиши не пиши, менше ви витрачати не будете, якщо це той мінімум що тре на їжу, краще той вільний час що витрачаєте ту писанину використовуйте на підробіток)
Тишком нишком• 26 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
О боги,если бы я проедала 50% дохода,,я бы весила 150 кг.Вам бы лучше работой заняться,чем этой хоботнёй - расписывать столбики в Экселе.
Запароленое одеяло• 26 сентября 2023
Як на мене, нераціонально. Максимум їжу розділити на 2 категорії: базові продукти і смаколики.
ДваДваВісім• 26 сентября 2023
Ответ дляТишком нишком
У меня тоже на еду идет не много, в основном на жизнь. Бензин и стики - 10 в месяц. Остальное по мелочи набегает
Не пириживай
• 26 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Цікаво просто ваше мислення.
Я ж Вам відповіла. Там було три крапки, щоб не ображати Вас. Думала, що Ваше мислення зрозуміє, який кінець речення
Обращеница• 26 сентября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Если я считаю, то на питание уходит меньше на 2-4т.
Тишком нишком• 26 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Много,какая машина у вас и расход?
ДваДваВісім• 26 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Якщо ви така розумна - то заробляйте більше і не рахуйте копійки на молочку і час на ведення безглуздих таблиць.
Не пириживай
• 26 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
А в мене багато на їжу. Дуже. Більше ніж 50 відсотків. Нас троє. Чоловік і син. Але щось багато грошей і нікуди.. І почала рахувати
ДваДваВісім• 26 сентября 2023
Ответ дляТишком нишком
Много,какая машина у вас и расход?
7 берет в среднем. Не много как по мне.
Не пириживай
• 26 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Це все?
Чт ще 5 повідомлень ’на дорожку’?
Тишком нишком• 26 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
7 берет в среднем. Не много как по мне.
Да,не много.Я думаю купить,но я онлайн и смысла сильно нет,но уже замахались слегка возить от мамы пакеты с огорода.
ДваДваВісім• 26 сентября 2023
Ответ дляТишком нишком
Вот и у меня самые дальние поезди к маме за бесплатными сливами и яблоками 😂. Они золотые в итоге.
Не пириживай
• 26 сентября 2023
Ответ дляОбращеница
І так планую.
Бо якось йдемо в магазин і наче все необхідне. І готую вдома і заморожую. Не знаю, може допоможе мені також трошки менше витрачати
Тишком нишком• 26 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Получается,что да.Но у нас овощи только.Фрукты покупаем,вот их едим много,а обычную еду так себе.
Тишком нишком• 26 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
І так планую.
Я покупаю домашнюю молочку,но не из-за экономии,а просто нельзя пальму магазинную.Странно,но на 300 грн в неделю мы имеем 1,5 кг творога,1,5 л молока и 0.5 кг брынзы.Вот вам к примеру уже экономия.
Точная копия плова• 26 сентября 2023
Я пробувала вести щось схоже, але це закінчилось тим, що я ціни на пам´ять вивчила) мені нічого не дало. Оскільки за фінанси в сім´ї я повністю не відповідаю, і витрачаю не одна я, контролювати всіх нереально. Я побачила куди багато витрачаємо, але скоротити ці витрати вдалося лише частково і лише деякі. Суттєво нічого не змінилося. Щодо поділу, то радила б виділити обов´язкові щомісячні витрати, витрати зі сталою сумою (наприклад мобільний, інтернет, спортзал, гуртки, курси), непередбачені, окремо одяг, взуття, розваги
Не пириживай
• 26 сентября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Це зробила і окремо йде. Обов´язкові платежі.
Сину 10 років, то ще знаю скільки витратив. Чоловік також вже чеки несе додому. Але його витрати не пишу (а саме :бензин, мийка машини і може з хлопцями біля гаражів пива поп´ є.)
Дуже багато йде саме на харчування. Ну дуже
Точная копия плова• 26 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Є ще такі непомітні щоденні витрати, які виливаються в непогану суму вкінці місяця. В нас це не кава, цигарки, кола. А мінералка))))
Жена сантехника• 26 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Тоді реально пару місяців треба заморочитися і записувати більш дрібні категорії їжі, щоб зрозуміти, куди уходять гроші.
Я не Тролль• 26 сентября 2023
скачайте Monefy.удобная программа.
на счет еды - значит вы любите покушать, да вкусненькое. вот и идут деньги на унитаз. если хотите меньше тратить на еду - продумывайте меню заранее.и ни шага влево,ни шага вправо.