Бабка_в_кедах• 26 сентября 2023
Набір з пупсом
Донечка попросила на День народження пупса і набір щоб за них доглядати ( ванночка, горщик і тд) в інтернеті багато різних наборів і ціни різні, але бачу по якості якісь вони геть слабкі, а хочеться купити щоб якісне було. Ціна не важливо.
Буду вдячна якщо ви поділитесь своїми варіантами.
Бабка_в_кедах
• 26 сентября 2023
Ответ дляКицюююня
Беби Борн
Там мало аксесуарів ((
По якості він вартує своїх коштів?
Що таке геть слабкі? Що ваша дитина зібралася з ними робити? Якщо буде забивати цвяхі, то жоден пупс не витримає. А якщо активно гратись то більшість пупсів витримає. Warm baby, Yala baby, вони не дорогі, але зламати їх важко. Якщо щось і ламається, то коли ляльку покормили кашою, та не промили трубки, тоді каша засихає.
у оригінала є взаемодія за чипами встроенними в гаджети для ляльки. В неї м’якше пластик. Все. На цьому різниця скінчилася.