АнтиТанкист• 26 сентября 2023
Запор. Жовчний.
Маю каміння у жвчному, вже більше 15 років. Останні декілька років весь час були запори, майже нічого не допомогало, тільки коли на самі салати та фрукти повністю переходила. Зараз тиждень приймаю цю добавку 2 рази на день і робота ШКТ налагодилася! Болій в підребер´ї немаю, раніше були сильні.
АнтиТанкист
• 26 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Доктор разрешил? Не дай Бог, погонит Ваши камни.
не питала, вже тиждень приймаю, все норм, але я не знаю як там камні зараз. Я їх бачила на УЗД лише один раз у 2009 році, після вагітності. Останнім часом замучили запори, не могла їсти нічого мучного.
АнтиТанкист
• 26 сентября 2023
Ответ дляБаб_Оля
Так каміння треба видалити, або, якщо невеликі, пропити препарати, що їх розчиняють.
Ви ж боретеся з наслідками а не причиною
Здоров’я Вам
Побоялася тоді видаляти, оскільки до того була неповєязана операція, яка викликала важку аутоімунну реакцію. Вирішила, що більше нічого різати не буду без крайньої необхідності.
ОбережнаЯ• 26 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
ну то бляха хоч узі сходіть зробіть, узнайте шо там у вас як, чи є камні, який розмір
ви уявляєте шо буде коли камінь в протоці застряне? погугліть
Ответ дляАнтиТанкист
Зараз же через три проколи роблять якось, менш травматично.
Сама збираюсь на таку….
Але нічого не болить, просто на УЗІ знайшли і сказали не чекати
Сама збираюсь на таку….
АнтиТанкист
• 26 сентября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
та все я уявляю, звісно, багато чого вже читала-перечитала. Я за кордоном, тут лікар сказала, що УЗД ми робимо, якщи ви вирішите видалити жовчний. А якщо вас не турбує - УЗД не призначаємо, типу, багато людей живуть з камінням, нічого страшного.
АнтиТанкист
• 26 сентября 2023
Але я не про каміння, мені реально стало легше, нормальний стул кожного дня зранку, я вже й забула, що так може бути.
ОбережнаЯ• 26 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
ну скажіть шо вас турбує, це ж ваше здоровя, скажіть шо є біль, от вам і узі буде
АнтиТанкист
• 26 сентября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
так нічого не турбує і я не хочу нічого видаляти. Турбував запор, я поділилася що допомогає.
АнтиТанкист
• 26 сентября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
як не дивно болі в підребер´ї зникли при виїзді за кордон півтора роки тому, можливо тут вода інша.
ОбережнаЯ• 26 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
то у вас з нєрвами стало краще
АнтиТанкист
• 26 сентября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
то у вас з нєрвами стало краще
та да, куди краще. Кожного дня мрію повернутися.
Дверной_Проем• 26 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я всю жизнь так, только поем мучного и начинается, то сразу перехожу на фрукты и овощи, без них совсем не могу
Туфли в чешуе• 26 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
А води скільки п´єте?
Маю камінь, великий досить, ну роблю узд, дивимось на нього.... на оп поки що не наважуюсь- є інші трабли зі здоров´ям....
Так от почала пити багато води і стало набагато краще
АнтиТанкист
• 26 сентября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
А води скільки п´єте?
так, намагаюся пити більше води. Інші трабли із здоров´ям також є.