Джонсонюк• 26 сентября 2023
А ви слухаєте пісні своєї молодості?
Я просто обожнюю групу Руки верх, всі їхні пісні. І зараз все російське під забороною, але я не можу відмовитися від спогадів, немає зараз таким пісень.
Джонсонюк
• 26 сентября 2023
Ответ дляЩа как дам
Каждый день эти темы пошли
Я тут постійно, щось не попадалися мені такі теми жодного разу
Тихомандражная• 26 сентября 2023
иногда слушаю под настроение) и 80-х тоже, когда меня даже в проекте не было))
Ща как дам• 26 сентября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Вчера в этой теме постановили, что слушать нельзя, и пофиг им на Ваши спогади
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3408684-6
Хата на мати• 26 сентября 2023
Слухаю. Нові останніх років російські давно не слухаю. А от пісні молодості не зможу відмовитися...
Джонсонюк
• 26 сентября 2023
Ответ дляЩа как дам
О, почитаю зараз. Десь пропустила.
Тихомандражная• 26 сентября 2023
Ответ дляЩа как дам
пусть идут за кораблем)
Хата на мати• 26 сентября 2023
Якщо пісні в мене в телефоні в плейлисті, то це моє діло. Я ж не буду їх вмикати на всю вулицю і тп.
Зам. зав. Анонима• 26 сентября 2023
популярність рукі ввєрх припала як раз на мій дитячий і підлітковий вік, але ніколи їх не слухала і не доганяла чому інші слухають)
в мене були інші музичні вподобання від класичної музики до року зарубіжного
Большой секретик• 26 сентября 2023
Деякі пісні викликають ностальгію. Але спеціально нічого не слухаю, тим більше Руки верх.
Угги_в_горошек• 26 сентября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ніхто не забороняє слухати пісні Вашої молодості вдома або в навушниках
Тоска в носках• 26 сентября 2023
сама себе прекрасная• 26 сентября 2023
Не маю ностальгії аж так, щоб спеціально щось слухати. Як почую по радіо, чи ютуб кліп підкине тоді так, приємно почути і щось може і згадатись.Ніколи не розуміла російську попсу. І в молодості їх не слухала, в моєму колі це було неприйнятно.
Несу пургу• 26 сентября 2023
Слушаю. Не только моих 90х, но и 70-80 тоже. А кто мне может запретить?
english book• 26 сентября 2023
Не часто але слухаю . В мене велика колекція.
Здебільшого там різна музика, але не популярна. Популярна мені здавалася досить простою, не вартої уваги.
І ще, зараз залюбки слухаю класичні українські (і не тільки) пісні, у класичному виконанні. А в молодості я таке взагалі не сприймала.
На першому місті все ж таки джаз минулого століття.
Рогнеда Карповна• 26 сентября 2023
Андрей Губин, Виктор Цой и Нирвана. Вот такой странное сочетание я люблю послушать иногда.
Полуничка• 26 сентября 2023
Коли була Руки вверх, вже гриміли Брати Гадюкіни та ВВ з Грін Греєм, початок Океана Ельзи, Скрябін та Білик. Вже мовчу про зарубіжних. Як можна було фанатеть від того дешевого дерьма?? Де ви жили тоді? Куча українських фестивалів мирового рівня.. Львів, Київ, навіть Херсонська обл фанатели від української музики!
Трахтибидох• 26 сентября 2023
Конечно слушаю. Как раз Руки вверх-это любимые песни моего детства и подросткового периода.
Пушка заряджена• 26 сентября 2023
Сейчас на Бенни бенасси подсела
Как попалось видео на ютуб так и слушаю
Они тоже играли на дискотеке у нас в нулевых
Как попалось видео на ютуб так и слушаю
Ща как дам• 26 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Я поехала поступать в Одессу, и на дискотеке на площади мы отжигали под руки вверх и Линду. У меня с этим ассоциация и у подруг надолго осталась))
Я рок вобще слушаю, если что)