люблю_тортики• 27 сентября 2023

Відео - зустріч з хлопцем, вперше "так чи "ні"? Коли не хочешь розчаруватись....

Спілкуюсь більше місяця з чоловіком він українець, але вже більше 10 років живе в США.
Познайомились з ним в Інст….. Розмовляєм кожного дня по вайберу, перписки, фото він мені , я йому. Пару раз відправляли відео запис, там привітання , гарного дня побажання.
Але йому дуже хочеться поспілкуватись по відео – зв’язку, через zoom чи типу того щось.

Для мене такі зустрічі в такому форматі, як співбесіда якась, або робочі процеси ( по роботі ці zoom, коли керівництво за кордоном).
Плюс ще замітила, що виглядають люди хуже чим в житті. Дивлюсь на своїх співробітників, які по zoom спілкуються, якби не бачила їх в житті, то сказала, що не дуже на зовнішність, в житті симпатичніші набагато.
Про себе я сильно не хвилююсь, ні так ні, але відсоток, що то буде «ні» не великий ( це я так думаю, але завжди є "але").

Він мені зараз подобається і я розумію, що якщо побачу його, якогось не такого , то я спілкування можу перервати. Я себе знаю просто.
Що робити, погодитись на таку зустріч чи ні?
В когось був такий досвід?

Домовились зустрітись на новорічні свята в Чехії, я до подруги збираюсь, вона там живе. Я ж в Україні .
Не виправдовуюсь• 27 сентября 2023
Є ще один бік медалі.А якщо ви йому не сподобаєтесь ?

Кокосиха• 27 сентября 2023
Конечно согласиться и не тратить время свое зря.
Миллениалка• 27 сентября 2023
Якісь у вас дивні тарганми у голові.
Броніки для Моніки• 27 сентября 2023
Ответ дляКокосиха
Конечно, тоже не вижу смысла тянуть резину
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Може таке бути, я ж не виключаю цього.
Але я йомі стільки відео вже наслала, більше чим він... своїх прогулок по місту, коли я в кадрі. На роботі побажання гарного дня, ці всі відео на 3-5 хвилин. Він мені тільки одне і його там погано видно.
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляКокосиха
І що зустріч по скайпу / зумму, дасть повну картинку ? Ви собі подобаєтесь, коли на робочих зустрічах в зуммі?
Кокосиха• 27 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
А так автор сама себе усложняет все. Говорит что а вдруг он ей не понравится и она прервет общение. А вдруг это произойдет в жизни, прям с первых минут в реале отвращение пойдет, это будет хуже. Хотя тоже общение по видеозвонку дома в расслабленной обстановке и жизнь реальная кардинально могут отличаться.
Ну все равно хоть по видеосвязи внешне и какие-то повадки можно оценить.
Хуже мне кажется когда мужик вообще не заводит речи про видеозвонки. Был у меня такой, прям в любви клялся, а по видеозвонку за 2 года не изъявил желание поговорить. Хз, то ли у человека комплексы, то ли обычный был балабол который не строил никаких серьезных планов и не хотел никуда ехать.
Стильна штучка• 27 сентября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Може таке бути, я ж не виключаю цього.
Чому не можна ватсапом наприклад? Нащо ці зуми?
Мэри Попкинс• 27 сентября 2023
В телеграм поспілкуйтесь, там нормальна якість відео

Кокосиха• 27 сентября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Общее представление о человеке даст. Вы ж не будете как мумии сидеть и смотреть друг на друга. Мимика, жесты и т.д.. Просто о каком реале может быть речь, если элементарно боитесь по видеозвонку поговорить.
Кокосиха• 27 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Кстати да
Файна дівка• 27 сентября 2023
Так і вас він побачить.А може й ви йому не підійдете.
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Він говорить, що по телеграм це не то. Що краще зумм.
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляКокосиха
Не знаю, в мене якесь представлення по зумм зустрічам, робоче. Бо маю великий досвід в цьому, саме по робочим питанням.
КондуктЕр тролейбуса• 27 сентября 2023
соглашайтесь. вы сразу поймете, хотите ли вы дальше общаться. тем более его видео невнятнное и всего одно. однажды общалачь с мужчиной, по переписке и фото все хорошо. а как в скайпе созвонились, стало понятно, что фото старые, что у человека проблемы с поведением и психотравмы. так вы лучше узнаете человека и поймете, нужно ли вам дальше это общение
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляФайна дівка
Так може, я ж написала, що не виключаю цього.
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ого.
А як це було видно по поведінці ?
Фото точно його зараз.
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я ще не хочу розчарування напевно.
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляКокосиха
Мені якось реальна зустріч, навпаки

Michael s Girl• 27 сентября 2023
Какое детство. Если бы вам человек действительно нравится - вы бы об этом не беспокоились. Мне кажется, с таким подходом предел ваших отношений это общение в переписке и обмен видео.
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляСтильна штучка
У ватсапі я не хочу світити свій номер телефону.
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляMichael s Girl
Подобається, це коли була зустріч в живу. А це спілкування онлайн і подобається картинка людини.
Вареничніца• 27 сентября 2023
Ответ длялюблю_тортики
А то что случится? Вы готовы встретиться с незнакомым человеком в чужой стране, но не готовы показать свой номер?
автор люблю_тортики • 27 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Да именно так и есть.

Я в чужую страну еду не к нему, а к подруге. Мы встретимся погулять, а номер это уже номер, тем более у меня корпоратив. рабочий.
Были случаи , правда очень давно, как я поделилась своим номером, а потом мне все друзья этого человека названивали, потому что я отказала этому человеку.
Пишу вірші, дорого• 27 сентября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Боже, ви стільки уваги приділяєте картинці. Поспілкуватись це ж не тільки побачити картинку: побачите, як він веде розмову, його реакції і тд. Це все разом же впливає більше, ніж картинка (ну ясно, якщо там не явний крокодил).

Ну, а якщо вже капец ви переступити не можете, то доведеться щиро сказати, що не готові ви до відео, переживаєте. І спілкуйтесь собі до Нового року по телефону

Я за те, щоб по відео)))
Радуга-дуга• 27 сентября 2023
Я тоже такое не люблю, но просто чтобы избежать разочарования, пересилила бы себя и созвонилась. Оно знаете всякое бывает. Недавно знакомую встретила, с ней только переписывались в последнее время, так она при разговоре как-то рот в ухмылке кривит и глаза выпучивает. На мимолетном видео не понять. Мало ли.
Стильна штучка• 27 сентября 2023
Ответ длялюблю_тортики
То телеграм