Малявка ще та• Изменено 27 сентября 2023
Где покупаете элитную парфюмерию в Украине?
Брокард, мейкап, нотіно, ева...где купить оригинал?
все по ГОСТу!• 27 сентября 2023
Ответ дляНервогенератор
там всюди оригінал
підтримую, оригінал всюди з переліку вище
Розетка ще, аромат київ юа
Кремчик - оригінальна парфумерія на розпив
Розетка ще, аромат київ юа
Нервогенератор• 27 сентября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Розетка ще, аромат київ юа
Кремчик не завжди -брала у продавця з найвищим рейтингом на сайті і прислали шмурдяк, звісно -нічого не довела, тільки чула бред -про різні випуски і тд і про відпочити
все по ГОСТу!• 27 сентября 2023
Ответ дляНервогенератор
У мене жодного разу не було проблем з продавцями
Адміністрація перевіряє оригінальність флаконів і відгуки також говорять самі за себе
А різні випуски і відстоювання - не ’бред’, бо періодично в парфумерії забороняють використовувати деякі органічні речовини, і виробникам доводиться шукати заміну. Звідси може бути різна стійкість. В різну пору року/погоду/Ваш гормональний фон і ще в залежності від багатьох факторів звучання може бути різним) А відстоювання вже не один раз показало результати. Одразу після отримання аромату, якщо він їхав поштою, ноти можуть бути ’розбитими’, викривленими і тд
Я б також порадила Вам не спішити і дати аромату ще один шанс
Нервогенератор• 27 сентября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дівчат, не смішіть мене , я з парфюмерією вже років 20 і вмію відрізнити шмурдяк від оригіналу!Ну реально прийшов шмурдяк!Чому іншим оригінальним ароматам нічого не треба-відкрив кришечку і так , воно , а тут нанось хоч через день, хоч через тиждень, хоч через пів року...Оминаю того продавця десятою дорогою і всім раджу
Боневтікла• 28 сентября 2023
Ответ дляНервогенератор
пишіть нік, бо хочу там замовити, то також омину
Нервогенератор• 28 сентября 2023
Ответ дляБоневтікла
з полтави , нік не казатиму !Дуже багато дівчат з нею обпікалися, проте вона завжди доказувала свою правоту адміністраціі і мінуси ті їй видаляли ((
Нервогенератор• 29 сентября 2023
Навіть в Єва оригінал , а в магазині ЛА ГРАНДЕ -підробки за ціною оригінала!ніколи там не купуйте!