Панна Кота• 27 сентября 2023
Косметика academie для проблемної шкіри?
Звернула увагу на цю косметику, шкіра не жирна, є поодинокі акне, чорні цятки, розширені пори. Чи варто пробувати цю косметику для проблемної шкіри?
ВсеЧетко• 27 сентября 2023
Пробуйте, комусь подобається. Мені взагалі не підійшла ця косметика, вона для мене важка і камедогенна. Чогось захотіла змінити свою IMAGE, але пошкодувала відразу. Більше не буду експерементувати.