КоКоКоКоКоКо...• 27 сентября 2023

Шикарний нішевий аромат, який вас вразив і вкрав ваше серце

Дівчата, прошу порадьте якусь розкішну нішу😍🙏🏻
Щось вишукане, цікаве, незвичайне, щоб дорого пахнути. Аромат який захоплює дух-шукаю…🤞🏻
Апрель Ивановна• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Доречі, якщо Фантом ваш улюбленець, то ось цей Xerjoff повинен вам сподобатись, вони в одному напрямку)
Благодарю! Надо будет затестить.
Апрель Ивановна• 27 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Бакара і Вишня Форда
Ну, Бакара это слишком на любителя, мне не зашло от слова совсем. А Вишня да, отличный компотик
Манкоголік• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Деліна в росі схожа з Куркджан А ля Роуз чи різні? Подарували його, цікаво чи є схожість, бо Деліни не знаю.
Денсінг Квін знаю, маю, він такий заявляючий про себе!)
Не, та Роза у меня тоже есть. Повелась на отзывы и купила полноразмер. Но куркиджан совсем не вставил(
автор КоКоКоКоКоКо... • 27 сентября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Для мене різні. Ця деліна свіжіша і легша за попередні, там троянда з легким присмаком піону і нотами зелені. по-своєму симпатично. Але суб’єктивно для мене Куркджанівська краща
Дякую, що поділились🙂
Ответ дляВ гости звали?
Miller et Bertaux
Close your eyes, and…
Цікаво спробувати, дякую 🌸
В гости звали?• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Цікаво спробувати, дякую 🌸
мені там окрім квітів - стигла груша. дуже приємна.

а бушерона любите? в нього є Ініціаль, я його ношу взимку, дуже класний аромат вишневого ликеру. хоча він цікавий і в літню спеку, але ввечері. взагалі він вечірній, ошатний.
Ответ дляНічний дожор
Amyris Maison Francis Kurkdjian
Kilian Black Phantom
Amouage Honour
Memo Italian Leather
Chanel 1957
Floriental Comme des Garcons
Tom Ford Venetian Bergamote
Cuir Blanc Evody Parfums
Класна підбірка👍🏻 Буду знайомитись з задоволенням! Блек Фантом і Італійську шкіру знаю, гарні аромати❤️ А решта по списку не бачила, зберігаю, шукатиму, маю надію, що вони є Ароматеці чи Жані…дякую)💐🌷
Ответ дляВ гости звали?

Ні, нажаль не знаю🤷🏻‍♀️ А маєте можливо фото його чи скрін? Він ще випускається?
Нічний дожор• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
я пока вам писала варианты - нашла специально отливант блэк фантом, брызнула и съела пол шоколадки следом. коварный аромат)))
венецианский бергамот из моего списка уже сложно найти, но я его обожаю.
njasha• 27 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
Так, він такий))) особливо гарний на осінь-зиму, зігріває душу, хоча мінус, бо можна зайвий кілограм наїсти коли в ньому, але що казати, можна пробачити маленький мінус, за гарне звучання😄 а Том Форд ваш не зустрічала, то мабуть з рук хіба що можна ще купити…
В гости звали?• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
https://kremchik.ua/item-4290/
мені саме на Кремчику колись попавсь дорогоцінний флакон саме парфуму.
В гости звали?• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ось мій
Ответ дляnjasha
фото
Він схожий на Кірке трохи? Такий же мускус?Стійкий і шлейфовий?
Ответ дляВ гости звали?
Ось мій
Який стильний😍 вам пощастило! Урвали, як то кажуть))) шкода не знаю його, цікаво чи реально десь його ще знайти?
njasha• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Кажуть схожий , в кінці
Його так:тільки на осінь та зиму і одного пшику , з головою
Мускус є, але кірке зовсім не подобається якщо чесно
В гости звали?• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
напевно, що має бути нагода його урвать ще комусь.
бо я його караулила на Кремчику, поки він там з’явився в приватній колекції. це дійсно коштовність.
Ответ дляnjasha
Кажуть схожий , в кінці
А мені від Теренці колись ще давно, запам‘яталась Кассіопея, здалась спокійною, на фоні Кірке))) більш носибельною, чи що..🤔 фруктова така. Андромеда вже більш яскрава, в сторону Кірке.
Ответ дляВ гости звали?
Охх, я б собі такий придбала😍
Якщо не таємниця, скільки ваша коштовність вартувала? Хочу спробувати його знайти, ви мене заінтригували.🙈
из_под_тишка• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я люблю різні насправді! І гурманіку і фруктові парфуми, білоквіткові, спецієві, з нотками кориці, з дорогим алкогольним звучанням, глибокі, насичені, вечірні.
У вас такий розкид по тематиці, що тут можна писати сотнями і безкінечно, і не все згадаєш.)) Написла по різним напрямкам, що прийшло на думку. Перепрошую, повинна бути конкретика - ’хочу, щоб аромат пах такими-то нотами чи нотою’))

Ці всі пахнуть дорого

1. Ormonde Jayne Passionate Love - дуже гарно, шлейфово, комплементарно (на теплу пору)2. Boadicea the Victorious Valiant Limited Edition - гарний, пахне дорого, але ціна негуманна
3. Designer Shaik Chic Shaik №30 for Women - фруктово-квітковий, в європейському стилі
4. Frederic Malle Iris Poudre - весняний, один із кращих ірисів, аристократичний, пудровий в базі
5. Giorgio Armani Prive Ambre Eccentrico - початок гостренький, а потім гаряча амбра із медовими сухофруктами і вяленою сливою
6. Guerlain Shalimar Philtre de Parfum - в базі шикарна придимлено-бальзамічна троянда, незвичний і шедевральний
7. Map Of The Heart Purple Heart V 5 - кайфові чорнила з ягодами і сливою і трішки димністю від гілочок
8. Penhaligon`s Portraits Ruthless Countess Dorothea - корично-імбирний пряник і незвичайний аромат глінтвейну
9. Puredistance Antonia - дуже гарний квітковий букет із жасмину, ірису і ілангу з фруктовим підтоном. Стійкий і шлейфовий, але ніжний і розкішний.
10. Serge Lutens Veilleur de nuit - самий кращий з усіх що пробувала на шоколадну тему, незвичний, небанальний, але дорогий
11. Serge Lutens La Religieuse - на холодну пору року, жасмин з ладаном і тваринними нотками, шлейф дуже гарний і отримувала купу компементів
12. Stephane Humbert Lucas 777 Taklamakan - деревинний, багато-компонентний, але дуже гарний і пахне таки дорого! Вершковий темний сандал, некондитерська ваніль, бальзамічно-бензоїнові східні, округлі у звучанні мотиви, карамельно-солодкувата амбра і пікантна нідкопчена деревина, але пахне комфортно і благородно.
13. Tom Ford Noir Pour Femme - дуже смачний європейський схід для холодної пори, наркотичний для носу
14. Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale - кориця, обволікуючий сандал, тютюн з легкою вишневістю, ваніль, деревинно-димно-гурманський, томний, комфортний і розкішний.
15. BORNTOSTANDOUT Sex & Cognac - смачний коньяк настояний на сухофруктах, удова димність, в базі м’який, комфортний, бальзамічний
16. Akro Awake - свіжемелена запашна кава і шоколадний лікер
17. Amouage Ubar Woman - для мене це вечірній шик деревинного аромату
18. Guerlain Cuir Beluga - шикарна ваніль і кремово-пудрова замша
19. Frapin 1270 - райський коньячок! )))
20. Atkinsons Pirates’ Grand Reserve - Бейліс
21. By Kilian Woman in Gold - жінка в золоті справді пахне по-багатому :))
22. Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 - витончений справжній французський флер із знаком якості (на теплу пору року)
23. Chanel Les Exclusifs de Chanel 1957 - квіткова краса
24. Liquides Imaginaires Ile Pourpre - смачний, пряний пунш на інжирному вині
25. Maison Francis Kurkdjian Grand Soir - статусна амбра багатого звучання із тваринними нотками на початку, потім розходяться
26. Terry de Gunzburg Delectation Splendide - фруктово-тютюново- трохи гурманська милота
В гости звали?• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Охх, я б собі такий придбала😍
Та вже й не пам´ятаю.
Десь 100 євро
Ответ дляиз_под_тишка

Ці всі пахнуть дорого

Ваууу😍 які парфуми підібрали!))) ви мене вразили! Дуже дякую за вашу працю та думку.❤️❤️❤️
Зберігаю весь список, маю тепер що тестувати і з чого вибирати😊
В мене дійсно різносторонній смак, я щодня інший парфум одягаю, непередбачувана сама для себе)) колись не була такою, любила тільки ніжні і одного чи двох ароматів було достатньо, тепер-не можу зупинитись з парфумерією.🤷🏻‍♀️ Хочу нового, щоразу вишукую цікаве, нема мені спокою поки не офлаконю свою мрію, ще й чоловіка підсадила!😂👍🏻
из_под_тишка• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Будь-ласка :) може трапитись, що якісь будуть не ваші. Все треба на свій нюх і на своїй шкірі пробувати. :)
Ондатрова шуба• 27 сентября 2023
Vertus Narcos´is
Плотный интересный кофе-манго-кардамон. На холода 🙂
The Vagabond Prince Enchanted Forest
Потрясающе очаровательная смородина. На межсезонье 👍
Sycomore Chanel
Один из самых красивых ветиверов. На лето
Ответ дляОндатрова шуба
Vertus Narcos´is
The Vagabond Prince Enchanted Forest
Sycomore Chanel
Дякую💐💐💐☺️ Буду пробувати, підбирати)
Обстановщица• 27 сентября 2023
Ответ дляБрехушечка
Армані Май Вей всі питають що за запах в мене
Возможно , не в обиду 🙏🏻, кто-то из этих людей интересуется , потому что им не нравится. Меня редко раздражают ароматы, но Май вей один из них.
Вам точно понравится Нина Ричи ( фото ). Мне вчера пробник дали , и я по глупости сразу на себя пшикнула. Копия май вей 🙈. Стойкий капец. Меня через 3 часа от него и мутило и тошнило , примчалась домой , еле в душе с шеи отмыла. Весь вечер голова болела. Ночью спать ложится , а в комнате воняет им от одежды , в которой я пришла. Пол часа проветрить не могла. Не ожидала такой стойкости от Ричи.
А дочке моей понравился , и май вей тоже нравится.
Щедрик• 27 сентября 2023
Автор, я бы посоветовала пройтись по эксклюзивной линейке Шанель. Мои любимчики:
Сhanel 1957 - роскошные мускусы, очень дорого звучит.
Paris-Edimbourge - интересный фужер
Paris-Venise - розо-фиалковая пудра
Gardenia - белые цветы

А крышу мне недавно снес Le Mat Menditеorosa, но это если вы шипры любите.
Обстановщица• 27 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ось мій
А такой не пробовали ?
Вижу в продаже 100евро за 100мл. и руки зачесались ))
Обстановщица• 27 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
https://kremchik.ua/item-4290/
Подскажите пожалуйста , если я сейчас куплю этот парфюм , и он мне не зайдёт, его реально будет продать на кремчике ?
Я никогда там ничего не продавала и не покупала .
Просмотрела сайты Дугласа и сефоры , там нет , затестить увы негде 🤷‍♀️.

Спасибо.
Ответ дляБрехушечка
От блін, а я їх не знаю))) у вас які саме? Версія парфумована вода чи інтенс парфум?