КоКоКоКоКоКо...• 27 сентября 2023
Шикарний нішевий аромат, який вас вразив і вкрав ваше серце
Дівчата, прошу порадьте якусь розкішну нішу😍🙏🏻
Щось вишукане, цікаве, незвичайне, щоб дорого пахнути. Аромат який захоплює дух-шукаю…🤞🏻
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Всегда комплиментарны
Це супер! А що ще є у вашій колекції компліментарного, що вам запало в душу? З цими двома красенями обов‘язково познайомлюсь))🤤
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Клайв кристиан - дорого, но очень ретро. В современной нише есть куда более актуальные и роскошные ароматы. Роджа - имхо понт, качество всего конечно на уровне, но ощущения какой то эксклюзивности, да и вообще настроения от аромата как то не было, но пробовала не эти.
Порадьте на свою думку шикарні аромати, які для вас? Щоб не просто для понтів, ексклюзивні та варті уваги.
Королева ганделику• 27 сентября 2023
Ответ дляБрехушечка
Армані Май Вей всі питають що за запах в мене
А Вы и не говорите. Я вредная в этом плане, никогда не раскрою название)) смысл искать такое- эдакое, чтобы потом все выложить тётушкам из своего офиса. Говорю, что не помню, не знаю и т.д
Помилуйте мадам• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Оцих не знаю. Флакон симпатичний)) як вони по стійкості вам? Сидять близько до шкіри?
Я бы не сказала, что они очень стойкие, на одежде волосах - да, на коже нет, опять же используя 2 нажатия. Я люблю свежие, фруктовые слегка сладковатые.
Королева ганделику• 27 сентября 2023
Сейчас с запахом дихлофоса часто слышу запах
Мода не стоит на месте)
Крапипопка• 27 сентября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Фуууу.....це жах жахітний ....
Дуже прошу ,користуйтесь тільки для себе ,а не для всіх...
Єдиний парфюм від якого в мене зразу рвотний рефлекс
и у моего мужа
а мне нравятся
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ну а тут на форумі то можете сказати, тут ваші дівчата офісні не сидять, тому не будуть знати який у вас аромат і такий не куплять точно, будете одна так пахнути, тут дівчата з різних країн світу. Під анонімом можна поділитись назвою?
Королева ганделику• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
У меня сейчас нет такового. Жду Нового года
А так поделилась бы конечно
СкрипяСердцем• 27 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ник вам в самый раз
Непогодка• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ой не, ароматы я не советую, так чисто могу делится собственными ощущениями.
Лично я предпочитаю максимально малоизвестные бренды, но со знаковыми флаконами, и явно без претензии на роскошь или эксклюзивность. У меня с такими асоциируются Ком де Гарсон, по сути мидл маркет, но самобытные и с индивидуальностью.
Апрель Ивановна• 27 сентября 2023
Kilian Black Phantom моя любовь, вот жду пока похолодает и буду пользоваться. Летом идеально Ford Electric Cherry, а вот Cherry Smoke мне вообще не понравился.
из_под_тишка• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Оооо, цікаво. А такі не пробували? Як вам?
Елексір в мене був, миленький, пахне малиновою майською трояндою, потім малинкою з амбретою. Він в стилі Жіванши От Кутюр.
Клайв Крістіан №1 - багатий квітковий, статний букет в стилі класики і не на щодня, а на вихід на якісь такі заходи, в театр
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Ок, мені б щось розкішного в сучасній ніші, ви кажете є набагато цікавіші, я шукаю ексклюзивні якраз, з задоволенням послухаю в яким напрямок рухатись…рідкісних не знаю, за підказку буду вдячна.
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Я теж принюхувалась до Блек Фантом, цікаво чи зможу з ним подружитись🤔))) Електрик тестувала недавно, на літо можна, легкий аромат.
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Дякую за відгук☺️ Від себе ще добавте якісь, на що звернути увагу?)
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Доречі, якщо Фантом ваш улюбленець, то ось цей Xerjoff повинен вам сподобатись, вони в одному напрямку)
из_под_тишка• 27 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Підтримую, у Гарсонів є індивідульність
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Підтримую, у Гарсонів є індивідульність
Блін, а я їх якось обходила стороною завжди, думала нічого особливого не буде…😬
из_под_тишка• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я не знаю вашого смаку. Кожен полюбляє щось своє
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Я люблю різні насправді! І гурманіку і фруктові парфуми, білоквіткові, спецієві, з нотками кориці, з дорогим алкогольним звучанням, глибокі, насичені, вечірні.
КоКоКоКоКоКо...
• 27 сентября 2023
Ответ дляМанкоголік
Делину в росе люблю и hfc денсин квин 😁 ох и написала)
Деліна в росі схожа з Куркджан А ля Роуз чи різні? Подарували його, цікаво чи є схожість, бо Деліни не знаю.
Денсінг Квін знаю, маю, він такий заявляючий про себе!)
из_под_тишка• 27 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Для мене різні. Ця деліна свіжіша і легша за попередні, там троянда з легким присмаком піону і нотами зелені. по-своєму симпатично. Але суб’єктивно для мене Куркджанівська краща
Нічний дожор• 27 сентября 2023
Amyris Maison Francis Kurkdjian
Kilian Black Phantom
Amouage Honour
Memo Italian Leather
Chanel 1957
Floriental Comme des Garcons
Tom Ford Venetian Bergamote
Cuir Blanc Evody Parfums
Kilian Black Phantom
Amouage Honour
Memo Italian Leather
Chanel 1957
Floriental Comme des Garcons
Tom Ford Venetian Bergamote
Cuir Blanc Evody Parfums