Кучерявочка• 27 сентября 2023

Кто ставил РРО на телефон?...

Какое ставили приложение? Какая цена? С терминалом или без?
3@йk@• 27 сентября 2023
Нихто.Тут только любят громко кричать,что поставить РРО на телефон,это как два пальца,а кто не хочет этого делать-злостные неплательщики налохов.
Я такая наивная• 27 сентября 2023
Ответ для3@йk@
Я знаю одно место где работает так оплата через смартфоны безконтактно. Оно?
автор Кучерявочка • 27 сентября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
У меня тоже стоит терминал на телефоне, но рро - это кассовый аппарат в телефоне, это другое
автор Кучерявочка • 27 сентября 2023
Ответ для3@йk@
А причем тут налоги, налоги итак платят все, кто оформлен, кассовый аппарат никакого отношения не имеет к налогам
sky-fly• 27 сентября 2023
Різні є прро які працють на телефоні. Ціна +/- однакова. До 200грн на місяць. Я тільки знаю за чекбокс 180 грн. Там основні налаштування вводяться у браузері, а працювати: відкривати зміну, закривати, видавати чекі можна вже і з телефону. Інша справа, що реєстрація прро це процес, де ви реєструєте торгову точку ( місце діяльності), отримаєте фіскальних номер в ДПС та реєструєте касира ( навіть якщо сам фоп працює один)
3@йk@• 27 сентября 2023
Ответ дляКучерявочка
Расскажите это некоторым умным советчицам.При ЧЕМ ТУТ Я???
sky-fly• 27 сентября 2023
Ответ для3@йk@
Насправді поставити прро це 1000 грн за послуги бухгалтера у налаштуванні та 200 грн на місяць оплата того прро. А от люди не хочуть вовтузитись і вивчити трішки нової програмки і страшенно впираються цій фіскалізації. Хоча насправді там розібратись не важче ніж у якомусь іншому додатку на телефоні... хіба що фопу 70 і у нього кнопочний телефон.
3@йk@• 27 сентября 2023
Ответ дляsky-fly
Може й так.Але бабця,яка продає на ринку 10 пучків зелені і заробляє з цього 50 грн на день до своєї мізерної пенсії,або декретчиця яка вторгує на трусах то носках пару зайвих тисяч на якісь солодощі,або фрукти дитині.Скажіть цим категоріям що робити?Де їм взяти зайві 1000 грн бухгалтеру і 2400 грн на рік(окрім податків),щоб сплачувати за це РРО?
3@йk@• 27 сентября 2023
Ответ дляsky-fly
А іще наведіть будь ласка приклади високорозвинених країн,в яких РРО є необходною умовою для ведення малого бізнесу?
sky-fly• 27 сентября 2023
Данія, там ви повинні видати чек людині, хоч від руки написаний, хоч на мессенджер в екселі, але повинні
3@йk@• 27 сентября 2023
Ответ дляsky-fly
В нас його можна видати написаний від руки?
sky-fly• 27 сентября 2023
Ответ для3@йk@
Бабця на 1 групі, такі звільнені від прро, декредчиця умовно заробляє 3000 в місяць на трусах, значить 19,5%, 600 грн в місяць, приблизно сплачує за результатами року і подає декларацію про майновий стан і доходи. Якщо у Вас це не постійний заробіток - ніхто з Вас 2500 податків на місяць і не просить
sky-fly• 27 сентября 2023
Ответ для3@йk@
А хто його видавав коли можна було і від руки?)
3@йk@• 27 сентября 2023
Ответ дляsky-fly
Після 1 речення,я розумію,що в з вами нема про що сперечатися.1 группа не звільнена від Рро.
До побачення,наша розмова закінчена.Ви або бот,або просто верзете якісь дурості.
sky-fly• 27 сентября 2023
Серйозно?, почитайте пку, це для Вас буде як подорож в Нарнію
автор Кучерявочка • 27 сентября 2023
Ответ для3@йk@
Ну пусть читают те умные😆
автор Кучерявочка • 27 сентября 2023
Ответ дляsky-fly
Це ви кому?
sky-fly• 27 сентября 2023
Вибачте, якщо подумали, що Вам. Це автору поста, який вважає мене ботом, бо я, навідміну від нього, трошки знаю податковий кодекс.
sky-fly• 27 сентября 2023
Стосовно Вашого питання: у чекбокса є демоверсія, можете скачати додаток та спробувати логін та пароль однакові test_80wxnb6ts. Додаток може через декілька банків підтримувати через телефон і екваерінг (через nfc)
3@йk@• 28 сентября 2023
Ответ дляsky-fly
Два дебила-это сила
автор Кучерявочка • 28 сентября 2023
Ответ для3@йk@
Два дебила-это сила
Це Ви про кого?