Тамара0104• 27 сентября 2023

Петиція про демобілізацію через 18 місяців служби

Підпишіть петицію про демобілізацію за власним бажанням через 18 місяців служби, кому не байдуже. Військовим і їх сім´ям потрібна надія на майбутнє, не можна безкінечно жити в невизначеності. Я розумію, що багатьом байдуже, багато хто думає, хай воює хтось, але не мій. Але хто відслужив півтора роки, повинні мати право повернутись до свої сімей, в мирне життя. Війна може бути ще 2, 5, 7 років, люди не роботи, їм потрібен відпочинок і психологічна реабілітація. https://petition.president.gov.ua/petition/206416
lisenok_8282• 27 сентября 2023
Ответ дляForever_young
Считаю все эти мужики годны вполне,или они чем то лучше?многие кто служат тоже не мечтали о карьере военного
яка різниця, як ви вважаєте? навіть якшо ми всі туди підем, це не змінить нічого кардинально. просто знайте, шо рашистів в 28 раз більше і 70% неба контролюється ними.

автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляFresh
Всі хто хотів добровільно пішли, когось не взяли зараз вже не хоче йти.
Бажаючих немає і вихрдить замкнутий круг. Ніхто ж не хоче щоб москаляка прийшов в його хату але і захищати не хоче. Плюс тупорила влада яка краде під час війни🤷🏼‍♀️
Пишуть, що у нас провальна мобілізація((( Термін - безстроковий, з оплатою крутили як могли... Тому й треба людям визначеність, можливо тоді б змінилось ставлення, хоч у небагатьох.
lisenok_8282• 27 сентября 2023
Ответ длячаревна
В Днепре аналогично. А машин не пройти и машины по 4 млн
Я ещё скидку делаю мужикам, кто не служит, но поддерживает фронт. Остальные для меня чмони
ви мабуть з тих, хто говорить’ ви бачили, на яких машинах ці переселенці приїхали за гуманітаркою?’. так от , нагадаю, до 24 лютого 2022 року ми всі жили відмінно, мали машини, квартири і все в нас було добре. ми не були жебраками. тому чого вас так бентежать дорогі машини?
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
Петиція про заміну тих, хто відслужив 18 місяців. Ці люди виконали свій обов´язок.
lisenok_8282• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
так я нічого не маю проти петиції, я тільки ’за’
чаревна• 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
Я не слежу за переселенцам на чем они ездят и понятия не имею где они что то получают.
Я говорю о том, что вижу в городе много мужчин, а это значит, что есть кого ещё призывать и кем заменить, тех кто уже на фронте. А то, что дорогие машины, я только рада. Что нашим людям есть за что жить. И надеюсь есть с чего донатить на фронт
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
Дякую
brenda2305• 27 сентября 2023
Я подписала
И подписывала предыдущие. Но Зеленский против, и он об этом говорил. Законопроект Гончаренка про демобилизацию после 18 месяцев даже не пропускают на рассмотрение. Потому что власть против и никого не отпустят до конца войны
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Я подписала
Знаю, також слідкую за його законопроектом. Але так не повинно бути, війна вже йде 9 років, і кінця не видно((

автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Цікаво, хто поставив дизлайк на тему, у них хтось воює?
brenda2305• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
не повинно бути - 100%. Я взагалі думаю, що якщо був би якийсь осяжний строк служби, то з мобілізацією була б краща ситуація. Бо наразі це білет в один кінець з невизначеним треміном
чаревна• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Я вам больше скажу, у тех, у кого кто не воюет, не подпишут. Иначе их мужей призовут на смену тем кто свое отвоевал
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Такої ж думки
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
+15 голосів, може й не всі наші, але дякую!
KateFrosty• 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
нажаль так, надії мало. нікого нікуди не відпустять. українці закінчуються, а війна лише набирає обертів(((
Нема ким замінити тих, хто вже чомусь навчився( так і є
Нина____• 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
а в моєму дворі пів двора жінок в чорних хустинах, ще троє чекають своїх безвісти зниклих чоловіків. страшно це все...
Полдвора? какой город?
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляKateFrosty
У них є час на навчання, хай використають цей шанс, в багатьох цього не було, вчились під обстрілами.
lisenok_8282• 27 сентября 2023
Ответ дляНина____
Полдвора? какой город?
Черкаси. Що це міняє? Мені здається, скрізь вже не лишилося сімей, в кого немає рідних на війні. Особисто в мене три знайомі, які з весни під Бахмутом загубили чоловіків. Безвісти. Вчора допомагала однокласниці розповсюдити інформацію зі збором на тепловізор для роти її чоловіка на передку. Чому вас це дивує?
KateFrosty• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Затягнути їх на це навчання спочатку потрібно. Жінки ж не відпустять, бо їм чоловік в родині потрібен, а не на службі

Иошши• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Хто пішов з першого дня, той вже більше 18 місяців на війні.
А как же контракт
Иошши• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Не скажіть, у моєму будинку на 80 квартир воює двоє, міняти є ким.
Добровольно?
tushka123• 27 сентября 2023
Ответ дляbrenda2305
Я подписала
Власть не хочет понять, что будет, когда вернутся те, кто в том аду без ротаций и отпусков...... Людям нужен отдых и замена! Они ведь не отказываются воевать!Они не роботы! Им нужен отдых! Нормальный отпуск и плюс профилактические лечение нервов и ЖКТ не помешает ни одному воину.
nata.ant• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Не буде це мотивацією,хто хотів вже пішов служити .Це петиція більше для жінок,матерів і надія що повернуться,ті хто вже воює,не ушкодженими.
Солодкий лімон• 27 сентября 2023
Багато знайомих ( не військових, а мобілізованих) вже більше року служать, їздять на ротацію в гарячі точки. Але ще більше знайомих гуляють зі своїми дітьми, їздять на відпочинок, роблять ремонти... А якщо війна ще на кілька років? Людей треба міняти
Argesha• 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
Отож.
Скільки б ми не кинули в м´ясорубку - там кинуть в 28 разів більше.

Тому розрахунок суто на людей - геть хибна справа. Тільки надання кращого озброєння в необхідній кількості може переломити хід війни.

Тому я взагалі оту гонитву ’хто кине більше м´яса’ не розглядаю як адекватний варіант розвитку подій, і ніхто з моєї родини в тому участь не прийматиме.
Teonaa• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Хто пішов в перші дні вторгнення, не мали часу на навчання, вчились в окопах під обстрілами. Зараз навчають, їм дають час на навчання саме ті, хто зараз воює.
Створіть нову петицію, бо ця вже була.
Про тиловиків, про поліцію. Все одно ніц не роблять тут.
Teonaa• 27 сентября 2023
Ответ дляForever_young
Заканчиваются??вы серьёзно??во Львове куча мужиков с собачками на выходных...гуляют,наслаждаются жизнью
В окоп , в окоп іх усіх. І негайно. Да?
Teonaa• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Тому й потрібні визначенні строки, щоб була надія
Як думаєте, там багато тих, хто від початку ще? Який відсоток кине всемі звільниться - малий яи великий? Якщо великий, то що буде?
Teonaa• 27 сентября 2023
Ответ дляFresh
Ви праві
Но силувати - варінт поганий. Я розумію іх
Teonaa• 27 сентября 2023
Ответ дляForever_young
Ні. Вони хужі. Ну й шо