Тамара0104• 27 сентября 2023

Петиція про демобілізацію через 18 місяців служби

Підпишіть петицію про демобілізацію за власним бажанням через 18 місяців служби, кому не байдуже. Військовим і їх сім´ям потрібна надія на майбутнє, не можна безкінечно жити в невизначеності. Я розумію, що багатьом байдуже, багато хто думає, хай воює хтось, але не мій. Але хто відслужив півтора роки, повинні мати право повернутись до свої сімей, в мирне життя. Війна може бути ще 2, 5, 7 років, люди не роботи, їм потрібен відпочинок і психологічна реабілітація. https://petition.president.gov.ua/petition/206416
Natal_ka91• 28 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Отож.
Скільки б ми не кинули в м´ясорубку - там кинуть в 28 разів більше.

Тому розрахунок суто на людей - геть хибна справа. Тільки надання кращого озброєння в необхідній кількості може переломити хід війни.

Тому я взагалі оту гонитву ’хто кине більше м´яса’ не розглядаю як адекватний варіант розвитку подій, і ніхто з моєї родини в тому участь не прийматиме.
військові самі кажуть, що толку не буде якщо всіх згонять, техніки малувато наразі.

Argesha• 28 сентября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Це очевидно всім, усьому світові. Зара не Середньовіччя.
Не виграються війни м´ясом в 21 сторіччі. Тільки оснащення й передова зброя і її необхідна кількість.
Natal_ka91• 28 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Я з вами цілком згідна. Тому не розумію окремих агресивних постів з тим, що раз мій воює, то всім пора. Ніхто нікого, на жаль, не відпустить до кінця війни, це не раз було сказано напряму. Але толку не буде, поки не буде хорошого озброєння.