МаксХмара• 27 сентября 2023
Якась хандра останнім часом, нічого не хочеться
Наче все нормально в житті. Не ідеально, звичайно, але гріх жалітися, бо є люди, яким гірше. Але вже другий місяць, а особливо останні тижні два якась хандра. Є плани, список справ, але нічого не радує і нічого не хочеться. І вітаміни п´ю вже, але як була кислою та апатичною - так і лишилася. Як з цього вибратися, бо енергії взагалі нуль ні на що і це вже починає впливати на роботу, особисті стосунки і тд
В кого так само? Як даєте собі раду?
Ms. Искренность• 27 сентября 2023
Мне полегчало с началом осени. Прохлада, жёлтые листья, и пахнет осенью
Не скажу, что я вернулась к тому уровню активности, что у меня бывает в нормальном состоянии, но я хотя бы уже не как пойоб.ная жизнью андатра, которой сложно элементарно встать и умыться. Веселее на душе стало.
Сокодавка ще та• 27 сентября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
я так живу уже лет 6.
не знаю что делать
+++