фан L.O.S.T.• Изменено 27 сентября 2023
Шукаємо 3к квартиру у Києві
Бюджет до 150 тис, правий берег, з нормальним ремонтом, який не потрібно переробляти, біля метро, і будинок не старше 15 років.
І реальних варіантів немає.
Не розумію, чому ціни такі високі, невже зараз так активно купують житло?
І реальних варіантів немає.
фан L.O.S.T.
• 27 сентября 2023
Ответ длялаМпочка
Троещина 126000 с хорошим ремонтом. Но нет метро и берег левый
Давно продаєте?
ГоловнаЯ• 27 сентября 2023
Ви просто подивіться що залишилось з переважної більшості України і зрозумієте чому ціни такі високі
фан L.O.S.T.
• 27 сентября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Ну якщо купувати в Україні за 200 тис, то краще вже десь в райцентрі за кордоном взяти. Туди хоча б не прилетить
тогдалия• 27 сентября 2023
Завжди так, як щось продаєш то просять на 50% нижче, або геть за копійки. А як купляєш то ціни
дурні валять і максимум вступлять 500 $
ФФФФристайла• 27 сентября 2023
новий (відносно) будинок зі свіжим ремонтом і біля метро не буде по 1,5 тис за метр. може лівий берег, але це не точно
фан L.O.S.T.
• 27 сентября 2023
Ответ дляФФФФристайла
3к - це щоб 3 спальні було?
Ну щоб були 3 окремі кімнати і кухня, в ідеалі
фан L.O.S.T.
• 27 сентября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Я все розумію, але і 3к квартири ніколи не коштували за метр стільки, скільки коштують 1к квартири.
фан L.O.S.T.
• 27 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Автор,уберите пункт до 15 лет.
Ну тоді будуть взагалі старі будинки
ФФФФристайла• 27 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
я з однокімнатними і не порівнюю. навіть до війни такоі ціни не було (якісь там окремі винятки я не рахую, бо за ними можна дуже довго полювати). якщо ви думаєте, що 100м - це якась неліквідна хата, і на неі має бути оптова знижка - то ні)
УжеВотДа• 27 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну тоді будуть взагалі старі будинки
Почему?20-25 лет старый дом?
Кашпо• 27 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну тоді будуть взагалі старі будинки
А правий берег це Печерськ чи Оболонь?)
Просто звязда• 27 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну тоді будуть взагалі старі будинки
Ну чем то надо поступаться - либо возрастом, либо расположением у метро, например. У меня дом 2008 года, так я считаю его вообще новым - наконец почти все ремонты доделали, какие то растения выросли и жизнь стала нормальной
лаМпочка• 27 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Давно продаєте?
Соседи выставили, аналогичная без ремонта и мебели за 97000 ушла за неделю. Эту месяц продают
фан L.O.S.T.
• 27 сентября 2023
Ответ дляКашпо
А правий берег це Печерськ чи Оболонь?)
Голосіївський, Святошинський
фан L.O.S.T.
• 27 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Почему?20-25 лет старый дом?
Ми дивились будинки, яким 25-30 років, ну чомусь вони були дуже обшарпані всередині
Директор Пляжу• 27 сентября 2023
Ответ длялаМпочка
яка квадратура?
фан L.O.S.T.
• 27 сентября 2023
Ответ длялаМпочка
А дом новый?
Пацан к успеху шел• 27 сентября 2023
Дома, которым от 15 до 25 лет, надежнее и комфорнее, чем те, которым до 10. И в целом, если речь о хоть новом хоть 20 летнем на правом берегу- это цена за трешку или голую или требующую ремонта.
ГоловнаЯ• 27 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це вибір кожного. Комусь краще тут.
Поддакиваю иногДА• 27 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну 90-100
Хіба що без гарного ремонту...
фан L.O.S.T.
• 27 сентября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Хіба що без гарного ремонту...
Я не кажу що треба гарний, просто щоб був цілий і не дуже древній. Стіни, підлога, двері, кухня.
Поддакиваю иногДА• 27 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
На мою думку, 100 кв.м. за 150 тис недалеко від метро буде з ремонтом 20-30 річної давності...