Альфред Шнитке• 27 сентября 2023
Трикутник
Шлюб більше 20 років, троє дітей (21,18, 8 років). Він симпатичний, забезпечений чоловік 50 років, Ви жінка 45 років, з зайвою вагою, не симпатична (і ніколи не були), домогосподарка.
Дізнаєтесь що чоловік завів молоду коханку (це вперше 100%). Вони разом працюють, відносини вже пару років, мають спільну дитину.
Ваша близкість зійшла на нівець (зовсім і вже давно). По словам чоловіка проблеми почалися з появою молодшої дитини в сім´ї (мама розчинилась в дитині, уваги чоловіку мінімум). Будні дні проживаєте з чоловіком окремо, Ви в одній квартирі (яка ближче до школи молодшої дитини), чоловік в іншій (ближче до роботи), скоріш за все ці дні чоловік проживає у коханки. З´єднується сім´я тільки на вихідних коли усі з´їжджаються за містом у великому будинку. Відпустки майже постійно без нього (може приєднатися максимум на 2-3 дні).
Питання, чи реально жити в такій ситуації, до чого вона приведе?
Чи розумно чекакти що він награється і повернеться в сім´ю? Заради психічного стану дітей не відкривати це все їм і імітувати щасливу родину?
Великий сатирик• 27 сентября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
щоб наліво не пішла))
Ага, к молодому и горячему. А то ещё в подоле принесёт
Грибной_Дождик• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Я вже багато років з ним, нікого іншого не хочу.
Так і його не хочете.
Я погнала• 27 сентября 2023
Автор, еще вопрос. А вы как держались все это время? Я б не смогла столько времени делать вид,что ничего не знаю.
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ погнала
Автор,а как вообще пришла идея жить в разных квартирах? Как вы упустили этот момент? Это был вам звоночек,что что-то не так
Не зручно їздити в школу, постійні затори, дитина спізнювалась до школи. Зняли квартиру прям у сусідньому будинку (це на правому березі), а чоловік працює на лівому (там в нас своя квартира).
Вообще не факт• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ні, не знає. Якщо я покажу що знаю, то буду вимушена поставити його перед вибором, а я не впевнена що він лишиться зі мною.
Автор, живите так, как живете. Ну зачем эти разводы, это ОГРОМНЫЙ СТРЕСС ДЕТЯМ!!!!
Заведите себе любовника. И всё.
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляВообще не факт
Заведите себе любовника. И всё.
Я погнала• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Не надо было так делать. Не ужели на левом школу нельзя было выбрать. Ну вы даёте. Или продать квартиру и купить на правом.
Великий сатирик• 27 сентября 2023
Ответ дляВообще не факт
Заведите себе любовника. И всё.
У неё нет времени за собой ухаживать, а на любовника будет?
Я погнала• 27 сентября 2023
Ответ дляВообще не факт
Заведите себе любовника. И всё.
Прям даме 45 легко его найти, автор еще и дома, не работает. Легко сказать, но первого попавшегося тянуть в постель не будешь
УжеВотДа• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Він мене повністю забезпечить, за це не хвилююсь. І багато нерухомості на мені.
Просто я не хочу його втрачати. Ми маємо спільних друзів, нас запрошують як пару.
то в чому питання? живіть як живете
Грибной_Дождик• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
И живёт и ребенка родил, а разводиться и жениться снова не спешит.
Может он той нужен ради содержания и наследства ребенку.
У нас на работе любовница начальнику двоих родила, а он так и не женился и с женой живёт на пенсии.
А у подруги моей мамы дожил до 18 лет тех детей и ушёл.
Вообще не факт• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Живите как живете, автор.
Ну зачем Вам эти скандалы, разводы, стрессы.
Муж обеспечивает, дети спокойны, без стрессов.
А так Вам придется где-то искать доход, зарабатывать. А так всё нормально у Вас. Поверьте. Ну завел муж любовницу, прижил ребенка. Послушайте меня, мудрую женщину. Не надо скандалить с мужем. Вам и детям будет только хуже.
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ погнала
Да и нафиг он нужен.
Сначала отдохнёт, займётся собой, научится жить для себя - а потом уже подумает про любовника.
Вообще не факт• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
живіть, як живете, авторе. І не слухайте нікого, хто каже, щоб розлучалися.
Я погнала• 27 сентября 2023
Вот интересно, а он чего сидит на двух стульях? Чего не разводиться? Дети у автора уже достаточно взрослые, старший сын может тоже папку в инстаграме увидел с чужой тётей или просто догадывается.
Вот,что его держит ? Может действительно недвижимость не хочет делить?
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
А нужен ли он будет этой даме через 10 лет в его 60?
Никто не знает что будет через 10 лет ... и будем ли мы вообще.
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ погнала
А почему должен хотеть?
Зачем ему развод?
Альфред Шнитке
• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ погнала
У мене різні були стадії. Спершу була у відчаї, злилась, по декілька днів з ним не спілкувалась. Зрозуміла що це не працює.
Потім намагалась налагодити відносини, навіть організовувала декілька відпочинків (на пару днів) тільки для двох. Нідочого то не привело
Грибной_Дождик• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ну вот этой подруге был нужен. Тоже общий ребёнок у них, так и живут вместе уже много лет. А та жена тоже говорила,что никому нужен не будет.
Дюагональ• 27 сентября 2023
Если вы так спокойно об этом рассуждаете, то живите так и дальше, если бы вас это больно ранило тогда да, нафиг его, а так..
Я погнала• 27 сентября 2023
Автор,видно, ему с вами тоже не выгодно разводиться.
Я тоже примкнуть к тем, кто советует вам жить дальше и не быть инициатором развода. Но, в кубышку деньги собирать от мужа. Чтоб было с чем остаться, если любовница таки надавить на вашего мужа. И смотрите если начн еп т майно продавать, надо ваше согласие, будь осторожны в этом плане,не останьтесь у разбитого корыта. Он может продать в браке еще забрать деньги,а потом подать на развод. Не пропустите момент
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну вот даже если он через 10 лет разведется с автором, то она уже давно будет и морально и материально готова к разводу.
И может через 10 лет это ее даже не встревожит.
Басноплетка• 27 сентября 2023
в усій цій ситуації мені жалко..оту ’коханку’, яка 100% чекає на розлучення і хоче спокійно жити. Дуже важко розуміти, що чоловік ходить навіть іноді до сімʼї і вішає їй лапшу що ’скоро, скоро, почекай’.
Синиця у спідниці• 27 сентября 2023
автор, я дивуюся вашій витримці, знаєте і досі виду не подали. я б вже виперла з хати.
але я фінансово незалежна і ніколи такого відношення не потерплю і чоловік це знає. а ви, я так розумію, абсолютно залежите від чоловіка.
ну що тут сказати, вже пізно розводити руками чого так сталося і як треба було робити раніше. тепер думати як робити далі.
займіться собою для себе. діти дорослі і не потребують так багато уваги. приведіть себе в порядок, схудніть, новий одяг. знову ж таки - для себе. і немає не симпатичних, як ви пишете, жінок, є недофінансовані. а у вашого чоловіка я так розумію є фінанси щоб профінансувати.
косметолог, перукар, схуднення.
чоловік напряжеться це точно. але робите це все для себе а не в очікуванні що він одумається і повернеться.
косметолог, перукар, схуднення.
Я погнала• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Молодая конечно мадам. Еще и второго родить может и вы знаете никого искать она уже и не будет,вцепиться в этого
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляБасноплетка
Мне тоже жалко женщину которая в 33 года рожает от 50тилетнего женатого любовника.
Надеюсь он ей хоть квартиру купил.