Альфред Шнитке• 27 сентября 2023

Трикутник

Шлюб більше 20 років, троє дітей (21,18, 8 років). Він симпатичний, забезпечений чоловік 50 років, Ви жінка 45 років, з зайвою вагою, не симпатична (і ніколи не були), домогосподарка.
Дізнаєтесь що чоловік завів молоду коханку (це вперше 100%). Вони разом працюють, відносини вже пару років, мають спільну дитину.
Ваша близкість зійшла на нівець (зовсім і вже давно). По словам чоловіка проблеми почалися з появою молодшої дитини в сім´ї (мама розчинилась в дитині, уваги чоловіку мінімум). Будні дні проживаєте з чоловіком окремо, Ви в одній квартирі (яка ближче до школи молодшої дитини), чоловік в іншій (ближче до роботи), скоріш за все ці дні чоловік проживає у коханки. З´єднується сім´я тільки на вихідних коли усі з´їжджаються за містом у великому будинку. Відпустки майже постійно без нього (може приєднатися максимум на 2-3 дні).
Питання, чи реально жити в такій ситуації, до чого вона приведе?
Чи розумно чекакти що він награється і повернеться в сім´ю? Заради психічного стану дітей не відкривати це все їм і імітувати щасливу родину?
автор Альфред Шнитке • 27 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
гад какой-то. чего домой вести было? совести ноль.

а что значит спалила по инсте - это как?
Вона викладала фото з тих міст де він в той період перебував (в межах України). З його улюблених ресторанів, готелів.

Последний вагон• 27 сентября 2023
Автор, не все втрачено, як пишуть. Чоловік не спішить розлучатися, значить його щось тримає. Приводьте себе до ладу, як пишуть всі, це буде тільки плюсом. А з чоловіком... Ви ж зустрічаєтесь на вихідні, значить використовуйте козирі. Тій іншій залиште побут, а ви будьте відпочинком. Продумуйте всі вихідні, чим будете займатись, куди їхати, з ким зустрічатись. Ви ж прожили стільки років, маєте добре його знати.
Наверняка• 27 сентября 2023
Ответ дляПослушная
Тю, разведитесь
Вы ж давно не вместе, только побольше отожмите
Трое детей? Автор будет до конца цепляться. И я ее понимаю.
Наверняка• 27 сентября 2023
Ответ дляДиверсификация
А почему вы при обеспеченном муже за более 20 лет брака не занялись собой?
Видимо такое обеспечение)))
Наверняка• 27 сентября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Так вы молодая еще женщина, найдете свое счастье, у мужа уже новая полноценная семья
45 лет молодая) с тремя детьми)?
Последний вагон• 27 сентября 2023
Ответ дляДиверсификация
А ви знаєте, що всі 20 років було хороше забезпечення? Як правило спочатку не багато грошей,але багато потреб.
Я не в теме• 27 сентября 2023
Ответ дляНаверняка
45 лет молодая) с тремя детьми)?
Только на советчице
ЗЫ: если что - я старше.
Україна наше все• 27 сентября 2023
Так вы уже втянулись так жить. Зачем что-то менять? Так хоть вас содержит, а так на подачки будете существовать. И не обрадуете. Дама явно давно ждет, что он к ней уйдет. Наймите себе тренера или массажиста, водителя еще молодого и горячего и живите в свое удовольствие.
Наверняка• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Є освіта, є нерухомість на мене оформлена.
Не важно на кого оформлена. Купленное в браке делится пополам

Грибной_Дождик• 27 сентября 2023
Ответ дляНаверняка
45 лет молодая) с тремя детьми)?
Ну так 2м из них уже 21 и 18
Наверняка• 27 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну так 2м из них уже 21 и 18
45 лет)))) и маленький третий)))
ТигрЛьвович• 27 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну так 2м из них уже 21 и 18
все равно это еще не ставшие на ноги дети, проблемы которых должны решать родители
Грибной_Дождик• 27 сентября 2023
Ответ дляНаверняка
45 лет)))) и маленький третий)))
Нормально 45 и уже 3й не такой уж и маленький
Покращена• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Він мене повністю забезпечить, за це не хвилююсь. І багато нерухомості на мені.
Просто я не хочу його втрачати. Ми маємо спільних друзів, нас запрошують як пару.
Те, що на вас - нічого не значить, все ділиться
Грибной_Дождик• 27 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Пусть отец и решает , он же не перестанет быть отцом
ТигрЛьвович• 27 сентября 2023
Ответ дляПокращена
кажись, там есть нюанс.
если автор не дай бог овдовеет, то то имущество, которое значится именно на ее имени, не подлежит унаследованию детьми. она будет единственной владелицей.
забиякина• 27 сентября 2023
Автор, Ви написали ’несимпатична і ніколи не була’. Замислилась над цією фразою.
А на чому первинно ґрунтувався ваш шлюб? Велике кохання чи розрахунок з боку чоловіка, чи вагітність, чи щось інше? Ви за роки шлюбу відчували себе коханою жінкою?
Престидижитатор• 27 сентября 2023
Автор, честно я лично не знаю смогла бы так…
Но сотрудница по работе так живет ( правда у него вроде детей нет на стороне ) у них общая дочь подросток, съезжаются на выходных, говорит жили вместе он сволочь, Тиран и вообще зае..л
Она с дочкой живет с мамой он сам, на выходные у него, я спрашиваю не боишься что он кого того ? Она говорит пофиг, вместе жить не можем уже, на выходные отлично время проводим дает денег на дочку и все довольны …
Ну вот так семья выходного дня …
У моего мужа бывшая до меня, тоже бегала к нему по субботам - родители болеющие ( живет она рядом ) поэтому гостевой брак …
Я пока наверное до такого не дозрела …
Раз муж не уходит туда где есть уже ребёнок может есть смысл оставить все как есть ?
миссАрфография• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А як жити з людиною яка зрадила? Відчуваю себе збоченкою, що все знаю, а вигляд вимушена робити, наче я дурна.
Заведите себе хобби и любовника. Надо. Это лечение

автор Альфред Шнитке • 27 сентября 2023
Ответ длязабиякина
Було кохання це 100%.
Коплю на груди• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Я вже багато років з ним, нікого іншого не хочу.
Вы уже много лет с детьми. И началось это не с младшим, а горааааздо раньше, не лукавьте.
В целом, проблемы не вижу, вас 20 лет абсолютно устраивала такая жизнь, сейчас просто добавился очевидный факт.
Помимо прочего, если у них ребенок, я бы на вашем месте думала не о ’трикутнике’, а о том, что все нажитое с вами, может плавно или не плавно уйти тому ребенку, а ваши по миру с торбой так сказать.
З бісиками• 27 сентября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ладно, якщо одному, він їх може теж троє там наробити.
Lena_77_• 27 сентября 2023
Автор, ситуация страшная, сочувствую. Молчите дальше, если есть деньги-скомпроментируйте ее в его глазах, чтоб отвернуло. Наймите жиголо, чтоб переписки были или фото встреч, молодого и красивого, она не устоит, Ваш то старый. Потом пусть эти факты попадут инкогнито к нему, может и бросит ’предательницу’. Вы на этом фоне своей верностью выиграете, как раз в порядок себя еще приведете))) И Вы вообще ничего не знаете об этой ситуации, сделайте это чужими руками. Прийдет домой, как собака побитая...
маминаБубочка• 27 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А може коханка його покине, все ж таки він не молодшає?!
Вопрос не в молодости, а в богатстве. Можно и в 80 тр@х@ть 20-летнюю, если есть на это деньги.
MaryKa• 27 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
А у подруги моей мамы дожил до 18 лет тех детей и ушёл.
А это вообще частая история. У нескольких знакомых так отцы ушли из семьи, когда те школу закончили. Дети держат лет до 17-18, дальше уже нет.
КрестьянинДиор• 28 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Щоб не залишитися самій. Щоб діти зростали у повній родині.
Я не хочу вас ні до чого спонукати, це має бути тільки ваше рішення. Але діти розумніші ніж ви думаєте, вони відчувають всю ситуацію і те шо ви називаєте повною родиною, викривляє їх уявлення про сім’ю взагалі. А з приводу залишитися самій то ви і так сама ,а ’одиночество’ удвох ще гірше.
Розбещена цяточка• 28 сентября 2023
Хмм, ви для себе не вирішили, як бути, бо без чоловіка ви втрачаєте статус. А ви спробуйте спочатку знайти себе і свої бажання! Може виявитися, що чоловік там іде паралельно, а не головною лінією. От , наприклад, через місяць осінні канікули у школі. Дитину чоловікові. А ви, раз маєте кошти, кажіть: все, захворіла, виснажилась, депресія - їду на лікування. І летіть на крутий відпочинок, сама! Хоч на Балі, щоб ніхто не дістав, на 10 днів. Приїдете назад, як новенька, замість того, щоб сторожити чоловіка. Хай собі всіх ублажає, як має сили. А ви відпочиньте
Розбещена цяточка• 28 сентября 2023
Змініть картинку. Світ не закінчується на Вас і ваших проблемах. Життя цікавіше, ніж цей тухлий варіант трикутника. А далі якось буде...
Розбещена цяточка• 28 сентября 2023
Це перший варіант. А другий - знайти сферу діяльності, де ви потрібні , де вам цікаво. Зрештою, стільки зараз потребують допомоги: військові, діти, тварини. Якщо ви добра, сильна, маєте ресурс, то можна допомагати.