Королева Сарказма• 27 сентября 2023

Кто бухгалтер - подскажите, когда теперь сдавать отчет по ФОП 3 группа, единый

Всем доброго дня!

С переходом с 2 % на 5 % налог, который произошел в августе, я совсем запуталась.

Подскажите, девочки, пожалуйста, такое.

Я ФОП, 3 группа, единый налог сейчас плачу 5 %.

Когда можно было во время войны платила 2 %. До войны - платила 5 %.

Теперь всех вернули на 5 %.

Когда было 2 % - то отчет по единому сдавала я каждый месяц.

А как теперь быть - как сдавать отчет по единому? Когда?

Спасибо всем огромное!!!!
маминаБубочка• 27 сентября 2023
я не бухгалтер, но вроде логично, что в октябре за 3 квартал, т.е. это будет август и сентябрь

маминаБубочка• 27 сентября 2023
июль был 2% уже уплачено за него
Щебетуха• 27 сентября 2023
Після повернення на 3 групу 5% ФОП починають звітуватись щоквартально, за загальними правилами.
Після повернення з 1 серпня на свою групу, ФОП потрібно буде подати Податкову декларацію по єдиному податку за ставкою 5% за період ’9 місяців 2023’.
Граничний термін подання декларації – 09 листопада 2023 року. Єдиний податок 5%, який буде задекларований до сплати , потрібно буде сплатити до 19 листопада 2023 року включно.
Кава з адреналіном• 27 сентября 2023
э такий чудовий календар https://taxer.ua/uk/calendar?year=2023&type=flp&ty...

вводите свої дані і все показано на графіку
автор Королева Сарказма • 27 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
дуже дякую!
Кава з адреналіном• 27 сентября 2023
відповіді саме на ваше питання не знаю. бо виходить що за серпень ви вже подавали? краще порадьтесь з бухгалтером на платній основі.
маминаБубочка• 27 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном

він чудовий, але навіть на підписці як у мене, там рахує невірно, не враховує цей перехід

Кава з адреналіном• 27 сентября 2023
Ответ длямаминаБубочка
можливо, я просто не переходила на 2%, залишалась на 5%, тому не знала про це(
МЧСница• 27 сентября 2023
Здавати як і раніше до переходу на 2%. Квартальний звіт, 40 днів після закінчення кварталу. Будете здавати за серпень+вересень.
Грушки-яблочки• 27 сентября 2023
обратите внимание, что лимиты пересчитываются для 5 мес 2023 оставшихся пропорционально (не превысьте)!!
автор Королева Сарказма • 11 октября 2023
Ответ дляЩебетуха
Доброго дня! Ось Ви пишите, що треба здавати за 9 місяців.
А чому за 9 міс., а не за вересень та серпень?

Дякую.
Щебетуха• 11 октября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма

Дякую.
ЗА 9 місяців, тому що форма декларації F0103308 передбачає заповнення накопичувально: 1 квартал, півріччя, 9 місяців, рік.
Але дані по доходам вона міститиме тільки за період, коли фоп перебував на ставці 5%.
Детальніше тут: