Туся муся• 27 сентября 2023

Яка це крута річ - кава без кофеїну!!!

Це для кавоманьячок знахідка.
Кайфую!!!
Миловидна леді• 27 сентября 2023
А по вкусу отличается от обычного?

КвартираЧья• 27 сентября 2023
А за смаком дуже відрізняється?
Мамаша в бигудях• 27 сентября 2023
ви ж в курсі, що залишковим кофеїн в тій каві є?
автор Туся муся • 27 сентября 2023
Ответ дляМиловидна леді
А по вкусу отличается от обычного?
Мені ні, але я п´ю без цукру, але з вершками, або молоком.
Бутербродница• 27 сентября 2023
Я тут спрашивала, сказали сильно отличается по вкусу от обычного, я и не стала покупать
автор Туся муся • 27 сентября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Так, звісно, але мені він не заважає засинати.
Трахтибидох• 27 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
Спробуйте кавовий напій Орзо. Легкий смак кави, +вітаміни та мікроелементи
автор Туся муся • 27 сентября 2023
Ответ дляБутербродница
В кав´ярні з кавомашини взагалі не зрозумієте. Якщо кава хороша, то не відрізняється.
автор Туся муся • 27 сентября 2023
Ответ дляТрахтибидох
А де купуєте його? Дякую, спробую.

Бутербродница• 27 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
Ну я для дома хотела, варю в моке. Обычный кофе для меня вкусный даже в ней.
Ушла и Пришла• 27 сентября 2023
На шлунок дуже тяжка, я звичайну споживаю вільно, а від такої одразу болі.
Луноходик_Ик• 27 сентября 2023
Поцікавтесь, яким чином її позбавляють від кофеїну. Тоді перехочеться пити.
Трахтибидох• 27 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
А де купуєте його? Дякую, спробую.
На Промі. На чашку 1 ложка орзо, 2/3 води, 1/3 молока
Уравнобешенная• 27 сентября 2023
Така кава не надто і корисна. Краще взагалі тоді без кави абсолютно ніж на безкофеїнову присаджуватись
автор Туся муся • 27 сентября 2023
Ответ дляБутербродница
Я вдома теж в турці варю, теж смачно.
автор Туся муся • 27 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Всі знають, що алкогоголь, цигарки - зло, але більшість палять, п´ють.
автор Туся муся • 27 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Іноді хочеться собі після обіду зробити перепочинок, а так я п´ю звичайну каву.
Нагайна• 27 сентября 2023
Краще води напитися. Кава без кофіїну, пиво без алкоголю, йогурт без жиру, цукерки без цукру
ТебеОноНадось• 27 сентября 2023
Розчинна ще та гидотна. Несе якоюсь хлоркою.

Уравнобешенная• 27 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
Якщо в міру, то нормально. У мене просто подруга через те, що «не заважає засинати» почала її непомітно літрами вживати. Я теж кавоман і коли під час вагітності постало питання вживання кофеїну, то мені лікар декаф каву не рекомендувала категорично. Зійшлися на чашці-півтори на добу тоді.
автор Туся муся • 27 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Я про заварну, розчинну вже років 18 не вживаю. А раніше пили всі її - маккофе, якобс, що там ще було?!
автор Туся муся • 27 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ну, я таку вживаю від сили 2-3 рази на тиждень, коли є час для себе - зупинитися, відпочити.
Люблю ВалЄру• 27 сентября 2023
Пʼю лавацца без кофеїну. Кайф
Булькаю• 27 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
Я люблю житню каву, варю її. Раніше пила напій шипшини, цикорію, навіть кульбаби
Винник• 27 сентября 2023
Також перейшла зі звичайної кави на ту, що без кофеїну, а потім і від неї відмовилася. Місяць як без кави взагалі, і не хочеться. А раніше думала, що не витримаю, була коіеманом
Сундучок с каникулами• 27 сентября 2023
Тю, я вже багато років п´ю без кофеїну, от звичайної дихать важко і тяжко на серці(
Беру Illy італійську заварну
Яжбоматуся• 27 сентября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Це ячмінь?
НаливайКа• 27 сентября 2023
Всегда пью кофе на ночь, сплю как младенец, но я работаю
Любительница• 27 сентября 2023
Пʼю у кавʼярні каву без кофеїну ( там кофеїн усе одно є, але мінімальна кількість), якщо хочу каву пізно ввечері, або якщо не хочу потім стрімголов летіти у туалет.
Від звичайної кави зразу хочеться до вбиральні, від кави без кофеїну- ні.
Жули-ули• 27 сентября 2023
Не захоплюйтесь дуже, але замінник хороший, особливо якщо хочеться дуже, а вже випив звичайної кави забагато)