Протру пилюку• 27 сентября 2023

Где лучше сдать бак посев?

Результат:
вже голосів: 2
1 (50%) Інвіво
1 (50%) Ескулаб
0 (0%) Ніколаб
0 (0%) Медлаб
Джинци на Флісі• 28 сентября 2023
В сінево

Щось не спиться• 28 сентября 2023
Сінево, або діла на крайняк. В цих не здавала - не можу сказати
автор Протру пилюку • 28 сентября 2023
Синево - там плохо делают анализ
Щось не спиться• 28 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Синево - там плохо делают анализ
Звідки ви це все берете.. Я і моя родина здаємо там вже не один рік - що в сінево, що в ділі. У мене якось довіри більше до великих лабораторій😅
автор Протру пилюку • 28 сентября 2023
Ответ дляЩось не спиться
То верьте своей синево и Диле, они плохо делают анализы, а тем более если ты там раньше сдавал анализы такие, то они просто дату обновили и все на этом, а анализ идентичны з полугодовой давности
Щось не спиться• 28 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Що ви несете? Ці лабораторії постійно проходять сертифікації якості. І якби вони не виконували свої обовʼязки, їх би вже не існувало.
Тому так, я вірю і буду вірити. У мене є свій досвід. А з вашими фантазіями тільки детективи писати)