Злюсь до кипіння• 28 сентября 2023
Порекомендуйте лікарню в Києві
Мамі майже 70, крутить ноги, руки, часто болить голова, паморочиться, лікарі толком нічого такого не назначають, уколи для суглобів, якісь ліки, ми от із сестрою думаємо може десь на крапельниці маму записати, якісь процедури, до кого би звернулися, от були в Стражеска, але там, я би сказала, лікування «на відваліть»
Рву и мечу• 28 сентября 2023
Це б до невролога.
Я не в курсі, де хороші неврологи.
Хірурги адекватні на Запорожця і на Червоному Хуторі.
Абсолютно ніяка лікарня на Попудренка.
Це з досвіду моєї сім´ї.
Я не в курсі, де хороші неврологи.
Абсолютно ніяка лікарня на Попудренка.
Це з досвіду моєї сім´ї.
Пез Году Неделя• 28 сентября 2023
Мені радили інститут геронтології, але я там не лікувалася. Сподобалося в госпіталі СБУ, у них там є і поліклініка, а також ’Оберіг’