Ms. При теле• 27 сентября 2023
Ваши дети умеют считать до 10 в 3 года ?
Нужный ли это навык в таком возрасте?
Просто интересно
Что вообще умеют ваши детки в таком возрасте?
Просто интересно
dahashutka19• 27 сентября 2023
Да, считает до 10. До 20 ещё путается. Именно посчитать что либо может до 5 где-то.
Крижана бурулька• 28 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Кожен випадок індивідуальний. І, звісно, є діти які усвідомлюють одразу дію, співвідносять і т. д.
Не знаю що таке автоматична навичка.
З дітьми спочатку мами рахують сходи і т.д. Вчать букви чи склади, а потім раз і вже дитина сама це може робити і все розуміє.
Так, можна й не робити й чекати чи пощастить у школі. Але навіщо, якщо всім у задоволення?