неДодекаэдр• 27 сентября 2023
Порадьте бюджетний подарунок хлопчику на 10 років
Основний подарунок - навушники. Потрібно ще купити щось як для дитини, іграшку, щось для творчості. Бачила набори для випалювання по дереву, але відгуки не надто схвальні.
3Д ручка вже була, зараз не користується
Инста_Богиня• 27 сентября 2023
Моєму сподобалась спеціальна ручка для гравіювання на склі, металі. Вона на батарейках
неДодекаэдр
• 27 сентября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
А він взагалі творчий?
Лего подобається складати, але вже не раз дарували на свята. Як крайній варіант його
неДодекаэдр
• 27 сентября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Не чула про таку, дякую. Пошукаю. Як називається, не підкажете?
неДодекаэдр
• 27 сентября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Баскетбольный мяч мой затребовал ))
Дякую за ідею
Раз одела не бу• 27 сентября 2023
Мы дарили на семь лет сейф-копилку, она под кодом и купюры затягивает, я думаю для любого возраста подойдет. Очень забавная штука и не надоедает.