Кашпо• Изменено 27 сентября 2023

Порадьте, дівчата!!! Незаконно призупинили дію трудового договору.

Півтора року в призупиненні( Нічого не платять і нову роботу не пропонують.
В наказі причина- через військову агресію, але у нас на ЗУ бойових дій не велось і підприємство працює і процвітає! І мій відділ також, усі мої колеги по відділу працють. У мене був конфлікт з керівником відділу, тому це ніби його помста на той час, але він вже півроку, як звільнився. А я далі от так… і от тепер ще й скоротити мене хотять((( Власники десь за кордом, не беруть участі в управлінні, кому жалітись не знаю.
Зверталась і до директора , і у відділ кадрів, і до нового керівника мого відділу.. ніхто нічого не каже, тільки відправляють у інший відділ…
Зп хороша, умови хороші, страховка… шкода роботу втрачати, надіялась, що повернусь, але ні будуть скорочувати, я в розпачі((
Чи є сенс звертатись в суд, чи інспекцію праці(їм дозволили перевірки проводити)?
Підкажіть, може в когось є такий досвід
Дякую!
Результат:
вже голосів: 16
5 (31.25%) Варто боротись усіма способами
4 (25%) Писати заяву і шукати іншу
3 (18.75%) Чекати, нехай скорочують
3 (18.75%) Тиц
1 (6.25%) Звертатись в суд
0 (0%) Звертатись в інспекцію праці
0 (0%) Нікому нічого не докажеш
175см55кг19лет (она)• 27 сентября 2023
Я ФОП, в прошлом году засчитывали ЄВС или ЄСВ)), в этом году переплата висит и стаж остановился, в пенсионный наверно нужно писать.

Царевна в уггах• 27 сентября 2023
могут, я тут дискуссии разводить не буду, просто зайдите на ютуб, канал 7семинар, там есть несколько циклов с разъяснениями к изменениям трудового законодательства в связи с военным положением.
Дюагональ• 27 сентября 2023
Ви ходите на цю роботу? Працюєте на ній під час призупинення договору? Отримуєте гроші?
Ежеви4ка• 27 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Навряд чи. Який сенс тоді в цьому призупиненні?
Не худа ні разу• 27 сентября 2023
А куди ви хотіли повертатись? Ви працюєте там на даний час?
Не худа ні разу• 27 сентября 2023
Під час війни можуть скорочувати без повередження за кілька місяців, як раніше
Соседушка• 27 сентября 2023
Авторе, а призупинили під час вашого перебування за кордоном?

Дюагональ• 27 сентября 2023
Автору не цікава відповідь по суті.
ЭтаваНиМожетБыть• 27 сентября 2023
Нічого не ясно.
Дію трудового договору призупинили бо ви виїхали за кордон?
Чому ви виїхали, якщо підприємство працювало?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 сентября 2023
А с чего вы, автор решили, что незаконно с вами поступили? Незаконно - это работать без оф. оформления. Ищите новую работу и, если хотите положительные отзывы и рекомендации, то уходите с достоинством и в хороших отношениях.
автор Кашпо • 27 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Нічого не ясно.
Де я писала, що виїхала??
Я була, просто вийшов наказ про призупинення.
Що тут не ясно?
автор Кашпо • 27 сентября 2023
Ответ дляСоседушка
Ні,звичайно, я нікуди не виїзджала і на роботі була. Просто в Києві видали наказ. Там головний офіс.
inneska-85• 27 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Непонятно, вы пишите, что полтора года призупинено договор. А теперь пишите, что были на работе.
автор Кашпо • 27 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Ви хоч розумієте що таке призупинення?🤦‍♂️
Які виплати, яке працюєте і ходите на роботу??
Ні не ходжу і не отримую нічого
ЭтаваНиМожетБыть• 27 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Де я писала, що виїхала??
Що тут не ясно?
Я головний бухгалтер.
Можливо вам би і підказала.
На нашому підприємстві є працівники з якими дію ТД призупинено.
Але мені огидно давати професійні поради людині, що веде діалог у формі істерики.
автор Кашпо • 27 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Автору не цікава відповідь по суті.
По які суті?🤦‍♂️
Ніхто по суті нічого не написав, в основному неадекватні питання((
Дюагональ• 27 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Ні не ходжу і не отримую нічого
Якраз розумію. Можна отримувати гроші і в чорну. Але , я ще розумію, що на Вас не вартує тратити свій час.
Дюагональ• 27 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я головний бухгалтер.
Можливо вам би і підказала.
Не треба, колего, підказувати їй. Хай навчиться нормам спілкування з людьми.
inneska-85• 27 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я головний бухгалтер.
Можливо вам би і підказала.
Автор просто не умеет нормально объяснить ситуацию. Изложить понятно на письме своё мнение. Тяжело читать тот набор предложений. Сначала призупинення, потом оказывается была на работе, зп хорошая и т.д.

автор Кашпо • 27 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Не можна в чорну нічого отримувати, не пишіть дурниці і не фантазуйте.
Немає що по темі написати- йдіть далі
Дюагональ• 27 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Немає що по темі написати- йдіть далі
Істерику включайте вдома .
автор Кашпо • 27 сентября 2023
Ответ дляinneska-85
ДО призупинення була на роботі і отримувала зп!!!
А тепер не отримую. Але сподівалась, що виведуть на роботу, як інших моїх колег.
автор Кашпо • 27 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я головний бухгалтер.
Можливо вам би і підказала.
Головний бухгалтер ніяким чином не може мені нічого порадити, якщо не стикався з таким особисто.
То ж ваша відповідь мене не цікавить.
inneska-85• 27 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Полтора года не работаете и не получаете зп? И вас сейчас сокращают? Тогда проблема не в призупиненни, а в сокращении. Если документы у них в порядке, то могут сократить, имеют право. Вы главное сами не пишите никаких заявлений на увольнение. Они обязаны вас письменно предупредить за 2 мес до сокращения.
Соседушка• 27 сентября 2023
Ответ дляinneska-85
Во время ВП не обязаны за 2 месяца предупреждать
автор Кашпо • 27 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Істерику включайте вдома .
Я сама вирішу що і де мені включати.
Поради з цього приводу ні в кого не запитувала
Дюагональ• 27 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Я сама вирішу що і де мені включати.
Ух! Яка сильна. Чого ж слаба така погуглить?
автор Кашпо • 27 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Бо на форум написати мені захотілось
Ух!
Дюагональ• 27 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Бо на форум написати мені захотілось
Ух!
Ну і як? Отримали відповідь? Вирішили своє питання? Як би не хамили, то був би толк. А так сама, мила, сама.
Пес Патрон• 27 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Я сама вирішу що і де мені включати.
То і зрозуміло, чому вам призупинили ТД, ви ще й хамка.