Шкідлива молекула• 27 сентября 2023

Хто вагітнів при аутоімунному тиреоїдиті?

При нестабільному циклі з кровотечами?
Этожзвяздаяегообожаю• 27 сентября 2023
Я,двічі,після народження на якийсь час все ставало краще.В мене кровили міоми.
Атятя_тётя• 27 сентября 2023
Це різні діагнози і вони не повʼязані. Я вагітніла 3 рази, родила 2 дітей. Але кровотечі перед вагітністю були повʼязані з прийомом дуфастону, який мені на рік таку побочку дав.
КартаБезКомиссий• 27 сентября 2023
Тиреодит вже багато років, вагітніти не заважав. Єдине, що після родів з´явився гіпотеріоз. Якщо після перших родів я змогла зіскочить з гормону. То після других, я завтикала і на фоні довгого перекосу гормонів - з´явився вузол. Тому наче і можна було б попробувать зійти з гормону, то
А через вузол вирішили з лікарем не гратися.
То ж на фоні тіреодиту двоє вагітностей швидких і двоє родів вдалих.
Всех анонимов аноним• 27 сентября 2023
Я, но после многих лет лечения только
Кидстаффовка• 28 сентября 2023
В дитини аутизм
Зайченя• 28 сентября 2023
АИТ и гипотериоз обнаружили после первых родов. Т.е, возможно, это было и раньше, просто не знали. Поэтому вторую носила уже полностью на гормонах. Все ок.