дама_из_декрета• 28 сентября 2023

Як захистити горіхи від білок?

Всім привіт. Маю дачу, яка межує з лісом. Білки зʼїдають весь урожай горіхів. У мене і так їх небагато. От, наприклад, зараз горіхи ще не попадали, але на гілках їх майже не залишилося.
Ужгород• 28 сентября 2023
обтрусити горіхи. палицею збивать ще. зібрати те, що залишилось.
у нас оріхи ворони оббивають і потім на землі розколюють і зїдають.

Всюди влазю• 28 сентября 2023
Ніяк
автор дама_из_декрета • 28 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Дякую, я не знала, що так можна. Думала, що вони ще не повністю дозрілі, якщо самі не попадали
Добрая свекровь• 28 сентября 2023
Стрелять их
Контрольница• 28 сентября 2023
Варіантів тут немає. Ми колись лізли та збивали горіхи, вони ще були зелені в кожурі потім доходили
Кундалина• 28 сентября 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Стрелять их
Надеюсь, орехи? Белок жалко
Єдина Країна• 28 сентября 2023
трусити горіх, все шо впаде ваше, інше - білок. Не ображайте білочок.
Коханозадовільна• 28 сентября 2023
Я специально покупаю орехи,чтобы кормить белочек.
Файно Замало• 28 сентября 2023
Посадить ещё пару орехов специально для лесных жителей. Вам труда не составит, а животные не останутся голодными.
Тем более зима будет очень морозная. Оставьте им немного еды

__Jane__• 28 сентября 2023
То нехай їдять малюки... зима ж довга, а грошей в них немає сходити в супермаркет🥺
Байрактарна• 28 сентября 2023
Залиште їх білочкам💓
ЗаведУющая• 28 сентября 2023
Заведите кота, у меня как появился белки уже не так активничают.
Банан-барабан• 28 сентября 2023
До чого ж люди бувають жадібними
Ответ дляЗаведУющая
У мене є кішка, яка ловить мишей, кротів і пташок. Але у мене велика ділянка і туди до горіхів кішка не дуже підходить. Є чим зайнятися на іншій частині ділянки
Україна наше все• 28 сентября 2023
Годуйте взимку пташок біля тих горіхів.
Якщо зробити так, щоб пташки загніздилися на тих горіхах, вони самі білок ганятимуть.
У кума білки трощили абрикоси зеленими (абрикоси викидали, а кісточки з´їдали).
Коти безсилі полювати на білок, а птахи чудово захищають свої гнізда.
Ответ дляУкраїна наше все
Годуйте взимку пташок біля тих горіхів.
Ой, там у мене поруч черешні і в червні я пташок ганяю
Ще у мене був прикол, коли ми купили ділянку і ще не будували будинок, але вирішили насадити плодових дерев. Сусіди у мене адекватні (але, як виявилося не всі ), то ж забор не поставили. Кору дерев обʼіли зайці, які з лісу прийшли і дерева пропали
Україна наше все• 28 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Синиці, наприклад, черешні не їдять.
Треба робити годівниці так, щоб горобці не могли користуватися (ми підгодовуємо саме синиць, бо я не люблю комарів).
У пластиковій пляшці прорізаємо отвір, пляшка вішається за мотузку на гілку. Тоді пляшка сильно від вітру гойдається і горобці не користуються.
А синіці більш шустрі.
Виннипуховна• 28 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
А чому морозна зима буде?
Файно Замало• 28 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
А чому морозна зима буде?
Вы видели сколько густо и много рябины уже красной? Ещё никогда не подводило это наблюдение.
А бывает ее вообще нет, и тогда зима никакая , тепла и без снега, дожди дожди

Виннипуховна• 28 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Перевіримо
Котомафия• 28 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Ці прикмети вже не діють. У нас , наприклад, в минулому році горобини стояли всі червоні.Хіба зима була морозна ? В цьому році тільки декілька дерев з ягодами, і то не дуже рясно. 2/3 дерев взагалі без ягід цьогоріч.
Зараз все скажу• 28 сентября 2023
Ахааххахахахаха😂😂😂😂
Сокодавка ще та• 28 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Станет больше белок. Чем больше пищи, тем больше популяция.
Сокодавка ще та• 28 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
До чого ж люди бувають жадібними
Автор орех не для белок садила.
Сокодавка ще та• 28 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Вони відросли б скоріше за все. У нас теж зайці з´їли дерева, коли їх тільки посадили, лише стовбури такі сантиметрів по 30 залишились. Але навесні дерева пустили нові гілки, як раз такі невисокі тепер яблуні та груші, зручно))) мы взимку сітками з пластику обгортаємо дерева з тих пір.
Банан-барабан• 28 сентября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Автор орех не для белок садила.
А еволюція придумала горіх саме для білок, а не для людини.
Сокодавка ще та• 28 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Нет, не именно для белок
Банан-барабан• 28 сентября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Нет, не именно для белок
Так. А ви не в курсі? Білки ховають горіхи під листям, в землі, потім забувають, де їх ничка, і горіх проростає. З жолудями та сама пісня. Просвіщайтеся.
Сокодавка ще та• 28 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
И из этого не следует, что орехи были созданы специально для белок.