Нашли в капусте• 28 сентября 2023
Донька в 11 класі. Роздуми щодо навчання подальшого,живемо в Харкові
Онлайн з нами надовго? Думаю що так. Вмовляю доньку розгалянути варіанти навчання не в Харківському вузі, але сама не знаю як правильно зробити. В Харкові безліч вузів, але ж всі онлайн. Що робити? В яких містах є офлайн? Грошей небагато. Розумію що навчання в іншому місті буде складно матеріально, але ж буде нормальне життя. Хочу почути думки батьків. Дякую
Шмоточницаца• 28 сентября 2023
Ну звісно, що зараз краще вчитися не в Харкові. Та й взагалі, студентські роки під боком у мамці, то така собі затія
ГендиреХтор• 28 сентября 2023
Послухаю,сама в шоці шо робити з сином. Племінниця вчиться в Шевченка,багато діток зі Сходу,Херсоншини,дистанційка,але живуть і навчаються в гуртожитку. У багатьох цих дітей батьки і родичі знімають в Києві хто хрущі страшні хто покпокраще щось. Так спасалися.
Домашня Зюзя• 28 сентября 2023
За кордоном оффлайн. Мы також з Харкова, дочка вступила в університет в країні перебування. Це точно дешевше, ніж Львів або Київ й сенсу в тому навчанні більше
Домашня Зюзя• 28 сентября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Підтримую, особливо про під боком у мамки
Меряю линейкой• 28 сентября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Не в Украине, ищите стипендию в зарубежных вузах.
Поздно ее уже искать. Уже 11 класс...
Для зарубезного уже пару лет нужно было учить язык.
Домашня Зюзя• 28 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Поздно ее уже искать. Уже 11 класс...
Смотря какой язык. Польский, словацкий, чешский можно выучить
Байрактара• 28 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Дешевше? Яка країна?)
Говорю відверто• 28 сентября 2023
Авторко, моя донька- першокурсниця Вінницького педуніверситету. Всі пари- он-лайн, в універі тільки на танцях (гурток) була.
Знаю, що діти з інших регіонів навпаки спеціально вступали у харківські ВНЗ, т.я. там регіональний коефіцієнт, який при невискому конкурсному балі допомагав дотягнути і дати шанс на бюджетне навчання.
Нашли в капусте
• 28 сентября 2023
Ответ дляЛисаЛилу
У ЗВО (Заклад вищої освіти, де я працюю) для першого курсу створив для умови оф-лайн навчання. І багато студентів вчаться в аудиторіях. Ті, хто не може/хоче - приєднуються в зум. Харків
це Харків?
Нашли в капусте
• 28 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
ми ж дома живемо, якщо б виїхали, то звістно б там вступали
Говорю відверто• 28 сентября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Можна виїхати, але навчатися дистанційно у Харкові.
У всякому разі, спокійніше жити.
Нашли в капусте
• 28 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
дякую
Нашли в капусте
• 28 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
У всякому разі, спокійніше жити.
навіщо? в мене тут квартира і робота
Ответ дляНашли в капусте
це Харків?
Харків))Підземні аудиторії. Немає нічого страшного в дистанційному навчанні. Головне, що б дитина хотіла вчитися. Я веду лекцію. Я прошу іх ввімкнути камеру, щоб бачити дітей. Але хто ж робить? Завдання викладую на сайті персональних навчальних систем, але таке, яке не знайти в готовому вигляді, треба поміркувати тощо
Говорю відверто• 28 сентября 2023
Ответ дляНашли в капусте
навіщо? в мене тут квартира і робота
Хоча б доньці...ви ж за її безпеку переживаєте.
Нашли в капусте
• 28 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
в цій темі я за освіту і офлайн переживаю
100%• 28 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Поздно ее уже искать. Уже 11 класс...
Неправда, дочка поступила в Словакию, обучение бесплатное, язык начала учить как раз с октября месяца.
из_под_тишка• 28 сентября 2023
Я бы осталась в Харькове, у вас такое количество ВУЗов, город студентов как-никак.
ничевока• 28 сентября 2023
Я бы срочно занялась изучением языка. И поступать за границей. У сына друг так в Австрию поступил , начал изучать немецкий летом 22 года. В школе был, но то такое. Поступил сначала на нулевой год или как там его. Ну и , если девочка неплохо учится можно посмотреть гранты. В Англии той же, английский же знает? Но жизнь конечно , надо оплачивать все равно
Може ще третю?• 28 сентября 2023
Ответ для100%
Подскажите, пожалуйста, а ей уже есть 18?
Меня интересует вопрос опекунов, тли вы тоже в Словакии?
100%• 28 сентября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Нет ей 17, опекуны из фирмы посредника, которые готовили все документы для поступления.
Хи хи, ну ну• 28 сентября 2023
Ответ для100%
за это опекунство им надо ежемесячно платить?
или как это происходит?
100%• 28 сентября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
или как это происходит?
Нет, это входило в общую стоимость оказанных услуг.
ГендиреХтор• 28 сентября 2023
Ответ для100%
Тобто одночасно приступила до навчання і почала вчити мову? А в який універ і спеціальність,напишіть,будь ласка,зараз активно моніторю Словаччину. Дякую.
Пошаманю• 28 сентября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Одразу на думку спадає Київ або Львів
И я хотела бы дочку в Киев.
Слышала сейчас и в Киеве до сих пор набор идёт и первый семестр бесплатно...в каком то вузе по радио реклама
Это какой капец там происходит что они уже так прогибаются.
Надо пользоваться моментом и проснуться
Пошаманю• 28 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Да выпирать надо иначе так дома и останется